Oblicza małej białej w trzech stylizacjach

Agnieszka Kosińska
20.07.2016 09:30
Białe sukienki

Białe sukienki (pinterest.com)

Jak wiemy, latem poleca się nie zakładać ubrań w ciemnych kolorach, które pochłaniają promienie słoneczne i sprawiają, że jest nam gorąco. Biel, to świetna alternatywa dla czerni. Może być zarówno elegancka, jak i sportowa.

Gotowa na lato

StylizacjaStylizacja materiały partnerów

 

 

Biel to bardzo uniwersalny kolor, który świetnie sprawuje się podczas letnich pór roku. Ponadto, białe ubrania pasują do wszystkich stylów ubierania i każdego przedziału wiekowego. Mogą być eleganckie pod postacią koszuli, albo luźne i na co dzień jako bawełniany top lub koszulka. Latem triumfy święcą przede wszystkim białe sukienki, które podczas upalnych dni, odbijają światło, dzięki czemu nie jest nam gorąco. Oprócz tego, dają niesamowity komfort i przewiewność, która jest podczas tej pory roku niezbędna.

Wygoda o długości maxi

StylizacjeStylizacje materiały partnerów

 

Można powiedzieć, że biel stała się nową czernią. Biel dobrze komponuje się z klimatem boho. W tym sezonie długie sukienki maxi przydadzą się nie tylko na plaży. Bez problemu możesz zakładać je na co dzień, zwłaszcza jeśli nie lubisz pokazywać swoich nóg, a nie chcesz spędzić całego lata w spodniach. Oprócz okularów przeciwsłonecznych, Twoim letnim ‘must have’ powinien być kapelusz, który doda Ci trochę cienia.

 

Sportowa biel

StylizacjaStylizacja materiały partnerów

 

Poprzez swoją wszechstronność biel, może przebierać różne oblicza. Sukienki w tym kolorze mogą być szykowne lub mniej formalne i wtedy dobrze sprawują się na co dzień. Zaletą ubrań o jasnych odcieniach jest łatwość tworzenia z nimi stylizacji. Jeśli lubimy total look, to biel świetnie radzi sobie w pojedynkę. Natomiast, jeśli wolimy dodać naszemu zestawowi odrobiny koloru, to dzięki dodatkom i akcesoriom nadajemy mu zupełnie nowy wydźwięk. Przy prostych fasonach to właśnie torebka, czy biżuteria będą grały pierwsze skrzypce.

Więcej o: