Czarne torebki - wielki przegląd najciekawszych modeli

Przed nami chłodniejsze pory roku - jesień i zima. Zmieniały wtedy swoją garderobę i stawiamy na inne niż latem czy wiosną dodatki. Dzisiaj przygotowałyśmy dla Was przegląd czarnych torebek, które doskonale sprawdzą się w najbliższym czasie.

Całkiem sporo kobiet wychodzi z założenia, że jasne barwy (szczególnie dodatków do stylizacji ) są przeznaczone na ciepłe sezony, a ciemne na zimne. Był to główny powód dla którego zdecydowałyśmy się na przygotowanie wielkiego przeglądu czarnych torebek . Jeśli jednak nie masz takiego przeświadczenia, nic nie szkodzi, ten artykuł przyda się także Tobie - czarne torebki są klasyką w garderobie, każda z nas powinna mieć przynajmniej jeden model.

Trapezowe torebki

Bez wątpienia są one kwintesencją szyku, niemal natychmiastowo kojarzą się z kultowymi modelami od Hermesa, Celine czy Valentino. Trapezowe torebki są eleganckie, a zarazem bardzo pojemne. Wybrałyśmy dla Was sześć najciekawszych naszym zdaniem modeli. Postawiłyśmy na fasony ozdobione lakierowaniem, wykonane z materiału imitującego skórę węża, o kształcie zaokrąglonego i odwróconego trapezu (wyobrażając sobie tę figurę geometryczną zazwyczaj sytuujemy dłuższy bok przy podstawie). Każda z nich wygląda doskonale i sprawdzi się jako dodatek do codziennych stylizacji .

Czarne torebki o kształcie trapezuCzarne torebki o kształcie trapezu www.kobieta.gazeta.pl www.kobieta.gazeta.pl

Torebki worki

Bardzo modna w tym roku torebka worek ma wiele zalet, ale przede wszystkim zachwyca nas swoją pojemnością. Zmieścisz tam laptop, dokumenty, kosmetyczkę i z pewnością zostanie jeszcze trochę miejsca na zakupy. Tym razem zdecydowałyśmy się na modele wykonane z połączeń różnych materiałów, ściągane sznurkiem oraz ozdobione frędzlami. Czarne torebki worki świetnie pasują do wielu stylizacji i sprawią, że będziesz wyglądać dobrze i zawsze mieć wszystko, czego potrzebujesz, przy sobie.

Czarne torebki workiCzarne torebki worki www.kobieta.gazeta.pl www.kobieta.gazeta.pl

Czarne torebki aktówki

Ostatnie wybrane przez nas modele najlepiej sprawdzają się na co dzień, dla osób pracujących w biurze. Torebki o kształcie aktówek są nie tylko eleganckie, ale także bardzo praktyczne. Uporządkowana przestrzeń (przegrody, zakładki, kieszenie) pozwala na takie rozmieszczenie dokumentów i swoich osobistych rzeczy, dzięki któremu znajdziemy wszystko w sekundę. Do gustu najbardziej przypadł nam model z wytłoczonymi wzorami i elementami stylizowanymi na stare złoto. Ciekawymi modelami są także czarne torebki ozdobione klamerkami czy wzorami skóry.

Torebka aktówkaTorebka aktówka www.kobieta.gazeta.pl www.kobieta.gazeta.pl

Odkryj także inne modele torebek

Więcej o: