Kolor, który wyszczupla lepiej od czerni - zobacz stylizacje z granatem

Powszechnie się uważa, że czerń to najlepszy sposób by zamaskować nadprogramowe fałdki czy niedoskonałości sylwetki. Jednak granatowy kolor może okazać się o wiele skuteczniejszy i ... bezpieczniejszy do noszenia. Przekonaj się!

Czerń uważana jest za najbardziej uniwersalny kolor, jednak mało kto pamięta o tym, że to właśnie czarne ubrania i dodatki doskonale eksponują ... wszystkie niedoskonałości sylwetki! Czerń mocno obrysowuje linię ciała, przez co podkreśla wszystkie dodatkowe fałdki i nadprogramowe centymetry. Pomimo tego, że wyszczupla sylwetkę, to tak na prawdę sprawdza się tylko na figurze o nienagannych kształtach.

O wiele bezpieczniejszy jest pod tym kątem kolor granatowy , który jest łagodniejszy i delikatniej okala sylwetkę, podkreślając ją, ale nie eksponując nadmiernie. Ciemny odcień wyszczupla nie gorzej niż czerń. Dodatkowo odejmuje lat, podczas gdy noszenie czerni niestety nas postarza. Zachęcamy więc do wypróbowania stylizacji z granatowym kolorem w roli głównej!

Zamiast małej czarnej

Mówi się, że w szafie każdej kobiety powinna znaleźć się mała czarna, jednak czemu nie zastąpić jej sukienką w granatowym odcieniu? Jest nie mniej uniwersalna niż czarna, a dodatkowo możemy włożyć ją na takie uroczystości jak wesele czy chrzciny, bez zastanawiania się, czy wypada włożyć sukienkę w takim kolorze.

Zamiast małej czarnejZamiast małej czarnej kolaż redakcja /Zamiast małej czarnej kolaż redakcja /Zamiast małej czarnej

Granat do pracy

Granatowy kolor kojarzony jest z profesjonalizmem i elegancją, dlatego doskonale pasuje do biznesowych stylizacji. W naszym zestawie połączyliśmy klasyczne rozwiązania - błękitną koszulę, granatową spódnicę i czarne skórzane akcesoria. Takie połączenie jest ponadczasowe i podkreśli Twój profesjonalizm.

Granat do pracyGranat do pracy kolaż redakcja /Granat do pracy kolaż redakcja /Granat do pracy

Granatowy płaszcz na jesień/zimę

Granatowy płaszcz to interesująca alternatywa dla czarnych, szarych czy beżowych modeli. Nam spodobał się się płaszcz o prostym fasonie, jednorzędowy z dekoltem w szpic. Taki krój wysmukla sylwetkę i pasuje zarówno do eleganckich stylizacji, jak i tych wieczorowych czy codziennych.

Granatowy płaszcz na jesień/zimęGranatowy płaszcz na jesień/zimę kolaż redakcja /Granatowy płaszcz na jesień/zimę kolaż redakcja /Granatowy płaszcz na jesień/zimę

Zobacz więcej granatowych ubrań i stwórz kreacje, które doskonale podkreślą Twoją urodę.

Więcej o: