Uniwersalna biżuteria - jakie elementy warto mieć?

malaw
20.10.2016 09:00
Biżuteria

Biżuteria (www.kobieta.gazeta.pl)

Dobrze dobrana biżuteria potrafi zmienić całą stylizację. Jakie elementy warto mieć w swoich szkatułkach? Z czym je nosić, aby wyglądać świetnie? Odpowiedź na ta i inne pytania znajdziecie w naszym artykule.

Subtelna biżuteria

Króluje na naszych szyjach, nadgarstkach i palcach już od dłuższego czasu. Elementy biżuterii o prostym kształcie, z pojedynczymi zawieszkami są subtelne, a jednocześnie stanowią wspaniałą ozdobę. Nie dominują stylizacji , a delikatnie ją podkreślają. Takie naszyjniki, pierścionki i bransoletki doskonale sprawdzają się zarówno na co dzień jak i na wielkie wyjście (szczególnie, jeśli nasz ubiór jest bardzo charakterystyczny, przyciąga uwagę). Najpopularniejszymi zawieszkami są znak nieskończoności, serce, skrzydło, gwiazdka oraz koniczyna.

Subtelna biżuteriaSubtelna biżuteria www.kobieta.gazeta.pl www.kobieta.gazeta.pl

Ozdobna kolia

Są takie dodatki, które powinna mieć każda z nas. Naszym zdaniem należy do nich ozdobna kolia , która sprawdzi się przede wszystkim do stylizacji na specjalne okazje. Srebrna czy złota, nie robi to większej różnicy, niezależnie od koloru taki naszyjnik będzie wyglądać świetnie, wybierz więc ten, który podoba Ci się bardziej. Dobrym pomysłem są także kolie ozdobione perełkami czy tworzące ciąg jakiegoś wzoru na przykład połączone ze sobą kwiatki. Trzeba się jednak liczyć z tym, że takie naszyjniki nie są już tak bardzo uniwersalne. Im prostsze modele, tym naszym zdaniem lepsze.

Ozdobna koliaOzdobna kolia www.kobieta.gazeta.pl www.kobieta.gazeta.pl

Długie kolczyki

Dobrym sposobem na podkreślenie stylizacji są także długie kolczyki . Tym razem skupiamy się jednak na modelach, które przyciągają wzrok, ale są uniwersalne. Odstawiamy więc na bok pełne koloru, oryginalne modele, które stają się środkiem stylizacji . Stawimy na modele w kolorach, które doskonale współgrają z innymi odcieniami, czyli czarne, szare, srebrne, złote, beżowe i białe kolczyki.

Długie kolczykiDługie kolczyki www.kobieta.gazeta.pl www.kobieta.gazeta.pl

Odkryj także inne elementy biżuterii

Więcej o: