Bielizna nocna: praktyczna, wygodna a może seksowna? [Przegląd]

Piżamy, halki, koszule nocne - czasem poświęcamy im zbyt mało czasu. A przecież wybór odpowiedniej bielizny nocnej znacząco wpływa na jakość naszego snu i odpoczynek. Zobaczcie nasz przegląd najładniejszych modeli i wybierzcie swój typ!

Jak wybierać bieliznę nocną?

Wybierając piżamę czy koszulę nocną bardzo ważny jest skład materiału, z jakiego została ona wykonana. Dlaczego? Ponieważ podczas snu nasza skóra musi odpocząć i zregenerować się, aby dłużej zachowała młodość i zdrowy wygląd. Sztuczne materiały blokują przepływ powietrza i nie pozwalają skórze oddychać, przez co nawet po całonocnym wypoczynku jest zmęczona, co często przekłada się na nasze samopoczucie. Szukając idealnej bielizny nocnej wybierajmy więc taką, która w składzie ma jak najwięcej bawełny. Również krój i fason mają znaczenie, a nie można zapominać także o tym, że piżama musi nam się po prostu podobać.

Piżamy idealne na jesień i zimęPiżamy idealne na jesień i zimę kolaż redakcja / materiały partnerów kolaż redakcja / materiały partnera

Seksowna bielizna nocna

Nie tylko na te gorętsze noce warto mieć w swojej szafie nieco bardziej seksowną bieliznę nocną. Delikatne halki czy koszulki są doskonałym wyborem, kiedy masz ochotę poczuć się bardziej atrakcyjnie. Wiele z nas wychodzi z założenia, że jeżeli nikt nas nie będzie oglądał to nie musimy się "stroić", jednak warto spróbować wybrać seksowną piżamkę właśnie dla siebie. Kiedy będziecie zasypiać z myślą o tym, jak pięknie wyglądzie - odpoczynek da dużo więcej przyjemności.

Seksowna bielizna nocnaSeksowna bielizna nocna kolaż redakcja /materiały partnera kolaż redakcja /materiały partnera

Wygodne i praktyczne piżamy

Każda z nam ma z pewnością swoja definicję piżamy idealnej, ale prawdopodobnie większości z nas zależy na tym, by była wygodna, nie krępowała ruchów i wykonana była z przyjemnego do skóry materiału. Niemniej jednak warto pamiętać o walorach estetycznych piżam - piękna, dobrze dopasowana z pewnością podniesie jakość naszego odpoczynku.

 

Zobaczcie jeszcze więcej piżam w różnych stylach i na każdą okazję!

Więcej o: