Tanie torebki damskie - przegląd markowych modeli do 200 zł

Tanie torebki damskie to dodatek, za którym warto się rozejrzeć, zwłaszcza kiedy rozpoczęły się przedświąteczne wyprzedaże. Udało nam się znaleźć ponad 30 markowych modeli na każdą okazję, z których żaden nie kosztuje więcej niż 200 zł. Przed zakupem sprawdźcie także, o czym warto pamiętać kupując torebkę.

Uniwersalne torebki na co dzień

Czarne, brązowe, szare i beżowe torebki damskie to klasyczne i uniwersalne rozwiązanie na niemal każdą okazję. Będą pasować do większości zestawów, stając się ich doskonałym uzupełnieniem. Na co dzień dobrze sprawdzają się nieco większe torby, które pomieszczą rozmiar A4. Dzięki temu mamy pewność, że w torbie zmieścimy wszystko, co niezbędne - od dokumentów, przez zdrową przekąskę aż po dokumenty do pracy.

Sprawdź też: Małe niebieskie torebki!

Uniwersalne torebki na co dzieńUniwersalne torebki na co dzień kolaż redakcja /materiały partnerów /Torebki do 200 zł na co dzień kolaż redakcja /materiały partnerów /Torebki do 200 zł na co dzień

Kolorowe torby, które ożywią stylizacje

Kolorowe torebki to dodatek, który unowocześni nasze stylizacje i doda im nieco lekkości. Chociaż wiele z nas nie może się oprzeć zakupowi nowej torebki to jeśli chodzi o kolorowe modele to wystarczy nam 1-2 torby w ulubionym odcieniu. Warto pamiętać, że obecnie do dopasowuje się koloru torebki do odcienia butów, dlatego nie musimy kierować się tym kryterium przy dobieraniu kolorowej torby do naszej stylizacji.

Kolorowe torby, które ożywią stylizacjeKolorowe torby, które ożywią stylizacje kolaż redakcja /materiały partnerów /Kolorowe torby, które ożywią stylizacje kolaż redakcja /materiały partnerów /Kolorowe torby, które ożywią stylizacje

Kopertówki na specjalne okazje

Na specjalną okazję warto mieć w swojej szafie jakiś ekstra dodatek i to właśnie kopertówka najczęściej nim zostanie. Dobrze dobrana będzie nie mniejszą ozdobą niż biżuteria. Najbardziej uniwersalna będzie czarna, srebrna lub złota, którą łatwo dopasujemy do kreacji lub pozostałych akcesoriów. Kopertówkę warto dobierać także biorąc pod uwagę swoją sylwetkę - drobnym paniom będzie pasować niewielka torebeczka, jednak kobiety o nieco pulchniejszej urodzie powinny sięgnąć po większe modele.

Kopertówki na specjalne okazjeKopertówki na specjalne okazje kolaż redakcja /materiały partneró /Kopertówki na specjalne okazje kolaż redakcja /materiały partneró /Kopertówki na specjalne okazje

O czym warto pamiętać, kupując torebkę?

Kupując torebkę warto przede wszystkim wziąć pod uwagę z jakiego materiału jest wykonana. Naturalna skóra będzie o wiele wytrzymalsza i będzie pięknie się starzeć, jednak ceny toreb skórzanych są także sporo większe niż te ze sztucznych materiałów. Wybierając idealną torbę dla siebie warto wziąć pod uwagę swoje potrzeby - nie każdemu będzie potrzebna obszerna shopperka, inne kobiety się bez niej nie obejdą. Zwróćcie uwagę także na wagę torby - jeżeli sama w sobie jest ciężka, to wypełniona codziennymi rzeczami może być bardzo niekomfortowa w noszeniu.

Więcej o: