Góra + dół za mniej niż 150 zł - modne i niedrogie propozycje

Klaudia Stawska
03.01.2017 08:20
Góra + dół za mniej niż 150 zł

Góra + dół za mniej niż 150 zł (kolaż redakcja /materiały partnerów)

Jeżeli mamy nieograniczony budżet to modny wygląd nie jest wzywaniem. Jednak, czy uda nam się stworzyć świetnie wyglądającą stylizację, mając do dyspozycji tylko 150 zł? Zobaczcie nasze propozycje!

Komplet do pracy do 150 zł

Koszula i spodnie lub spódnica t o dobra baza do pracy. Jest uniwersalna i sprawdzi się w większości biur, doskonale wpisując się w dress code. Ponieważ w ubraniach biznesowych chodzimy niemal codziennie, to mogą się szybko zużywać, dlatego uzupełnianie szafy wydaje się być nieuniknione. Jednak, na szczęście, nie musimy za każdym razem wydawać majątku na nowy komplet.

Komplet do pracy do 150 złKomplet do pracy do 150 zł kolaż redakcja /materiały parterów kolaż redakcja /materiały parterów

Elegancka sukienka do 150 zł

Sukienka to doskonały sposób, by zaoszczędzić nieco pieniędzy i czasu, ponieważ nie musimy osobno kompletować góry i dołu. Okres karnawału obfituje w imprezy i spotkania towarzyskie, dlatego warto teraz znaleźć piękną sukienkę, która sprawdzi się na wiele okazji, jednocześnie nie kosztując majątki. Uniwersalne kroje i ponadczasowe fasony posłużą najdłużej.

Elegancka sukienka do 150 złElegancka sukienka do 150 zł kolaż avanti24 /materiały partnerów kolaż avanti24 /materiały partnerów

Idealne jeansy i góra do 150 zł

Po jeansy sięga wiele z nas, ale dobre spodnie potrafią kosztować nawet kilkaset złotych. Na szczęście udaje się także znaleźć modne propozycje w przyzwoitych cenach. Możecie do nich dobrać dowolną górę, tak by stworzyć zestaw, który sprawdzi się niezależnie od okazji.

Idealne jeansy i góra do 150 złIdealne jeansy i góra do 150 zł kolaż avanti24 /materiały partnerów kolaż avanti24 /materiały partnerów

Stworzenie stylizacji do 150 zł może być wyzwaniem, jednak teraz jest ku temu najlepsza okazja. Właśnie rozpoczął się sezon zimowych wyprzedaży, dzięki czemu zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych możemy znaleźć produkty w bardzo okazyjnych cenach. Warto rozejrzeć się także za ciekawymi ofertami w sklepach, do których zwykle nie zaglądamy, bo ceny bywają zaporowe - w okresie noworocznych wyprzedaży, możemy znaleźć tam prawdziwe perełki w okazyjnych cenach.

Więcej o: