Jak wyglądać stylowo? Ubrania i dodatki, które dodają stylu

Wypracowanie swojego stylu to przede wszystkim doświadczenie i konsekwencja. Są jednak elementy garderoby, które mogą sprawić, że będziemy wyglądać bardziej stylowo, nie wydając majątku. Sprawdźcie, co warto mieć w swojej szafie!

Stylowy uniform

Czym jest stylowy uniform? To ubrania, w których czujemy się najlepiej i które najlepiej odpowiadają naszemu stylowi życia. Jeżeli na co dzień najczęściej wybieramy spodnie i koszulę - warto poświęcić czas na to, by znaleźć fasony, które najlepiej leżą na naszej sylwetce. Jeśli rzadko chodzimy na bardzo eleganckie przyjęcia czy bale - suknia balowa jest nam zbędna. Zamiast niej warto zainwestować we wspaniałą sukienkę koktajlową, która posłuży nam na wiele okazji.

Stylowy uniformStylowy uniform kolaż redakcja /materiały partnerów /Stylowy zestaw w odcieniach modnej zieleni kolaż redakcja /materiały partnerów /Stylowy zestaw w odcieniach modnej zieleni

Akcesoria, które podkreślą styl

Akcesoria i dodatki to często niedoceniany element stylizacji, a to one w dużej mierze dodają im stylu. Dobrej jakości torebka, dobrze dopasowana biżuteria czy okulary podkreślą nawet skromny zestaw. Niestety po akcesoriach bardzo mocno widać ich jakość - kiepska torebka będzie rzucać się w oczy, sprawiając, że cały zestaw na tym ucierpi.

Sprawdź: Szare rękawiczki damskie w rozmiarze S!

 

Wygoda to podstawa!

Jeżeli chcecie wyglądać stylowo, nie możecie zapomnieć o wygodzie. To może brzmieć banalnie, jednak ani drogie ani modne ubrania nie dodadzą nam stylu, jeżeli będziemy się w nich źle czuć. Warto o tym pamiętać kupując podkoszulek, elegancką sukienkę czy buty. Wygodna ma też ogromne powiązanie z jakością materiałów z jakich wykonane są ubrania i dodatki. Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że sweter z akrylu nie może równać się z tym z wełny, a skórzane buty są o wiele wygodniejsze od "plastikowych".

kolaż redakcja / materiały partnerów /Wygodna stylizacja na co dzień

Ubrania i dodatki, które dodają nam stylu to te, w których czujemy się najlepiej. Nie musicie kupować żadnych ubrań, które są określane, jako "obowiązkowe w każdej szafie", jeżeli nie odpowiadają one ani Waszemu poczucie estetyki ani stylowi życia. Najbardziej stylowe kobiety są pewne siebie i fantastycznie czują się w swoich ciałach.

Poniżej wybrałyśmy dla Was ubrania i dodatki, które według nas są stylowe i mogą Wam pomóc dodać nieco szyku codziennym stylizacjom.

Więcej o: