Stylizacje dla puszystych - modne propozycje od rozmiaru 44

Klaudia Stawska
31.01.2017 08:00
Stylizacje dla puszystych

Stylizacje dla puszystych (kolaż redakcja /fot. zalando)

Modny i stylowy wygląd wcale nie zależy od noszonego rozmiaru, a jedynie od dobrze dopasowanych fasonów. Zobaczcie nasze propozycje, jak wyglądać atrakcyjnie i czuć się fantastycznie, nosząc duże rozmiary.

Sukienka plus size

Sukienka to jedna z najlepszych opcji dla kobiet, noszących większe rozmiary. Odpowiedni fason świetnie wyszczupli sylwetkę i podkreśli jej mocne strony. My zdecydowałyśmy się na luźną stylizację, która sprawdzi się doskonale na co dzień. Kolorowa sukienka świetnie ożywi zimowy zestaw, a dodatkowo odwróci uwagę od mankamentów sylwetki.

Sukienka plus sizeSukienka plus size kolaż redakcja /materiały partnerów kolaż redakcja /materiały partnerów

Stylizacja ze spodniami

Znalezienie dobrze dopasowanych spodni dla puszystych może być nie lada wyzwaniem. Bez względu na to czy wybieracie jeansy czy spodnie materiałowe, zadbajcie przede wszystkim o odpowiedni rozmiar. To brzmi banalnie, ale kobiety często próbują się wbić w spodnie w mniejszym rozmiarze niż rzeczywiście noszą. Dobrze dopasowany fason będzie prezentował się świetnie, niezależnie od rozmiaru, jaki nosicie.

Stylizacja ze spodniamiStylizacja ze spodniami kolaż redakcja /materiały partnerów kolaż redakcja /materiały partnerów

Zestaw ze spódnicą

Spódnica to wciąż jeden z najbardziej kobiecych elementów garderoby i panie noszące większe rozmiary nie powinny obawiać się po nie sięgać. Jednak uważajcie na kroje, które poszerzą sylwetkę! Przygotowałyśmy dla Was stylizację z jeansową spódnicą, która nada nieco młodzieżowego wizerunku całemu zestawowi. Najbardziej uniwersalna będzie długość tuż za kolana, która optycznie wysmukli nogi.

Zestaw ze spódnicąZestaw ze spódnicą kolaż redakcja /materiały partnerów kolaż redakcja /materiały partnerów

Panie noszące rozmiary plus size reprezentują o wiele więcej typów sylwetki, niż kobiety mieszczące się w ubrania XS. Dlatego tak ważne przez zakupami jest poznanie swojej sylwetki i świadome zakupy. Mamy nadzieję, że nasze propozycję nieco Was zainspirowały, jednak pamiętajcie, że to Wy znacie swoje ciała najlepiej i najlepiej wiecie, w jakich fasonach czujecie się i wyglądacie fantastycznie. Poniżej znajdziecie jeszcze kilkanaście propozycji modnych fasonów dla pań noszących rozmiar 44 lub większy .

Więcej o: