Kurtki i płaszcze na wczesną wiosnę: przegląd

Klaudia Stawska
07.03.2017 09:30
Kurtki i płaszcze na wczesną wiosnę: przegląd

Kurtki i płaszcze na wczesną wiosnę: przegląd (fot. pexels.com)

Wiosna nadchodzi powoli, a pogoda, zgodnie z przysłowiem jest nieprzewidywalna. Dlatego warto, by w naszych szafach znalazły się na ten okres odpowiednie kurtki i płaszcze. Sprawdźcie najciekawsze propozycje.

Kurtki pikowane na chłodniejsze dni

Pikowane kurtki to jeden z najmodniejszych modeli tego sezonu. Doskonale prezentują się w codziennych stylizacjach, chociaż oczywiście nie sprawdzą się do bardzo eleganckich zestawów. Są jednak wygodne i praktyczne, dlatego doskonale wyglądają do spodni czy sukienek o bardziej swobodnym charakterze. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na kolorowe kurtki, które przywodzą na myśl wiosnę.

Poznaj: Modne kurtki damskie pikowane!

Kurtki pikowane na chłodniejsze dniKurtki pikowane na chłodniejsze dni kolaż redakcja /materiał partnera kolaż redakcja /materiał partnera

Ponadczasowe i uniwersalne - trencze

Trencze to ponadczasowe płaszcze, które doskonale pasują niezależnie od okazji i panujących trendów. Świetnie wyglądają na większości sylwetek, a dzięki wiązaniu w pasie, tworzą wrażenie węższej talii, dzięki czemu zyskujemy odpowiedniejsze proporcje. Pasują zarówno do codziennych stylizacji, jak i na specjalne okazje, dlatego warto mieć w swojej szafie chociaż jeden model w neutralnym kolorze.

Ponadczasowe i uniwersalne - trenczePonadczasowe i uniwersalne - trencze kolaż redakcja /materiały partnera kolaż redakcja /materiały partnera

Płaszcze i kurtki przeciwdeszczowe

Nieprzewidywalna pogoda i częste opady to cecha charakterystyczna dla wczesnej wiosny. Dlatego warto mieć w swojej szafie odpowiednią kurtkę lub płaszcz przeciwdeszczowy. Możecie wybrać neutralny wzór czy kolor, dzięki czemu sprawdzi się do wielu zestawów lub postawić na modne odzienie w soczystym kolorze.

Płaszcze i kurtki przeciwdeszczowePłaszcze i kurtki przeciwdeszczowe kolaż redakcja /materiały partnera kolaż redakcja /materiały partnera

Chociaż kurtki i płaszcze na wczesną wiosnę już znikają powoli ze sklepów stacjonarnych, to w sklepach internetowych możemy je kupić często po okazyjnej cenie. Jeżeli nie zdążyłyście przygotować się na zawirowania pogodowe w tym sezonie, macie jeszcze szansę zakupić odpowiednią kurtkę. Więcej naszych propozycji znajdziecie poniżej:

Więcej o: