Minimalistyczne stylizacje, czyli kiedy "mniej, znaczy więcej"

Klaudia Stawska
28.03.2017 08:00
Z sukienką

Z sukienką (kolaż redakcja /materiały partnerów)

Szafa pęka w szwach, a ty wciąż nie wiesz w co się ubrać? Minimalistyczne podejście do mody może ci w tym pomóc. Zobacz, jak z podstawowych elementów garderoby można stworzyć wiele kombinacji.

Z sukienką

Na początek proponujemy prostą czarną sukienkę, która będzie stanowiła bazę niejednej stylizacji - tym razem w wersji biznesowej. Aby nieco rozjaśnić ten zestaw, dobrałyśmy do niej jasny żakiet oraz elegancką, skórzaną torebkę. Proste kroje i fasony sprawią, że ubrania czy dodatki sprawdzają się niezależnie od panujących trendów.

kolaż redakcja /materiały partnerów

Ze spódnicą

Minimalizm nie oznacza jednak brak kolorów czy wzorów. Warto mieć w swojej szafie element, który wyjątkowo przykuwa uwagę i może być wyjątkowym dodatkiem lub grać główną rolę w stylizacjach. Nam przypadła do gustu wzorzysta spódnica, która w połączeniu z bazowymi częściami garderoby tworzy zestaw idealny na wiosnę.

Ze spódnicąZe spódnicą kolaż avanti24 /materiały partnerów kolaż avanti24 /materiały partnerów

Z jeansami

Dobrze dopasowane jeansy zawsze warto mieć w swojej garderobie, ponieważ sprawdzają się w wielu sytuacjach. My postawiłyśmy na wygodny, prosty zestaw, który będzie idealny zarówno, kiedy wybierasz się na zakupy, z dziećmi na plac zabaw czy na kawę z przyjaciółką. Ważnym elementem jest tutaj również lekki, wiosenny płaszcz.

Z jeansamiZ jeansami kolaż avanti24 /materiały partnerów kolaż avanti24 /materiały partnerów

Dużym plusem minimalizmu jest to, że większość elementów z twojej garderoby będzie do siebie pasować, dzięki czemu możesz je dowolnie łączyć. Nawet nie zastanawiając się rano, przed poranną kawą, w co się ubrać, uda ci się stworzyć stylowy zestaw. Decydując się na takie podejście do mody możesz również poświęcić więcej czasu i środków na zakup rzeczy lepszej jakości, które będą służyły ci przez o wiele dłuższy czas a ich noszenie będzie sprawiać ci radość.

Więcej o: