Modne fryzury na wesele - sprawdź, jak łatwo zrobić je w domu

Klaudia Stawska
29.06.2017 10:30
Modne fryzury na wesele

Modne fryzury na wesele (fot. pexels.com)

Nie musisz wydawać majątku na fryzjera, by mieć piękną i efektowną fryzurę na zbliżającą się letnią imprezę. Sprawdź, jakie są najmodniejsze fryzury i jak łatwo wykonać je samodzielnie w domu!

Schludne upięcie

Jeżeli masz długie włosy to doskonałą i łatwą do wykonania fryzurą będzie upięcie w stylu francuskiego koka. Do jego przygotowania nie potrzebujesz dużych zdolności fryzjerskich, ani specjalnego sprzętu, a możesz osiągnąć bardzo elegancką fryzurę, która doda ci w jednej chwili francuskiego szyku. Dobrze jest najpierw wyprostować włosy prostownicą, dzięki czemu uzyskasz gładsze upięcie, jednak jeżeli zależy ci na nieco luźniejszej formie, wystarczy dobrze rozczesać włosy szczotką czy grzebieniem.

Schludne upięcieSchludne upięcie kolaż redakcja /fot. http://blog.lulus.com kolaż redakcja /fot. http://blog.lulus.com

Krótkie loki w stylu retro

W tym sezonie styl retro czy vintage jest bardzo mocnym trendem, a fryzury z doskonale ułożonymi lokami są prawdziwym hitem. Piękne uczesanie możesz uzyskać już z bardzo krótkich włosów, a i nas urzekła właśnie taka odsłona tego uczesania.  Oczywiście do ich wykonania potrzebne będzie ci lokówka oraz duża ilość lakieru do włosów. Na szczęście jednak loki i fale są tak wdzięczną fryzurą do układania, że nie potrzeba dużych umiejętności, by ułożyć efektywną fryzurę. Możesz dodatkowo ozdobić fryzurę spinką lub dekoracyjnym grzebykiem.

Krótkie loki w stylu retroKrótkie loki w stylu retro kolaż redakcja /materiały partnerów /fot. onsitemuse.blogspot.com kolaż redakcja /materiały partnerów /fot. onsitemuse.blogspot.com

Zmysłowe loki

Loki są zawsze w modzie, a na wesele wiele z nas chętnie wybiera właśnie tego typu upięcia. Filmik poniżej pokaże wam, że nawet bardzo efektowną fryzurę można z łatwością zrobić samodzielnie - wystarczy dobry grzebień, lokówka i kilka niedrogich akcesoriów. Wszystko zawsze warto także utrwalić lakierem.

 

Do pięknej fryzury na wesele niezbędna jest także odpowiednia kreacja. Poniżej przygotowałyśmy przegląd kilkunastu modnych sukienek na każdą sylwetkę.

Więcej o: