Biała koszula nadaje się nie tylko do biura. Zobacz, jak sprawdzi się w zestawach idealnych na lato

Biała koszula to jeden z bardziej uniwersalnych elementów garderoby, chociaż wiele z nas nosi ją tylko do biznesowych stylizacji. Zobacz, jak sprawdzą się w mniej formalnych zestawach na lato.

Biała koszula i szorty

Biała koszula z szortami to coraz popularniejsze zestawienie - łączy w sobie miejską klasę i wakacyjny luz. Dobrze dobrane szorty sprawdzą się niezależnie od wieku. W naszym zestawie postawiłyśmy na proste dodatki, które podkreślą uniwersalność zestawu. Niewielka torebka, okulary i drobna biżuteria sprawdzą się zarówno w mieście, jak i podczas urlopu

Biała koszula i szortyBiała koszula i szorty Biała koszula i szorty (kolaż redakcja, materiały partnerów) Biała koszula i szorty (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Biała koszula do spódnicy

Aby nadać mniej formalnego charakteru połączeniu koszuli ze spódnicą, zadbaj o ciekawe fasony i kolory. Kwiecista spódnica ożywi nawet prostą bluzkę. Dodatki w kolorach zbliżonych do tych pojawiających się na wzorze spódnicy sprawią, że stylizacja będzie spójna, a jednocześnie ciekawa. 

Biała koszula do spódnicyBiała koszula do spódnicy Biała koszula do spódnicy (kolaż redakcja /materiały partnerów) Biała koszula do spódnicy (kolaż redakcja /materiały partnerów)

Biała koszula i jeansy

Biała koszula z jeansowymi spodniami sprawdzi się zarówno na urlopie, jak i do pracy. Dodatki odegrają tutaj kluczową rolę, nadając charakteru stylizacji. My postawiłyśmy na luźniejszy zestaw ze stylowymi sandałkami i praktyczną torebką z haftowanym zdobieniem, które ożywi outfit. Taki zestaw z powodzeniem możemy wybrać na spotkanie z przyjaciółmi czy rodzinne wyjście na miasto. 

Biała koszula i jeansyBiała koszula i jeansy Biała koszula i jeansy (kolaż redakcja, materiały partnerów) Biała koszula i jeansy (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Biała koszula powinna znaleźć się w garderobie każdej modnej kobiety. Jest naprawdę uniwersalna i warta, aby była dobrej jakości. Ta inwestycja na pewno posłuży nam przez lata, niezależnie od zmieniających się trendów. Kupując koszulę, zwróć uwagę na jakość materiału oraz guzików. Również dziurki od guzików mają znaczenie - powinny być dobrze obszyte, tak by materiał spod spodu nie był widoczny. Upewnij się, że koszula ma dobrą konstrukcję i leży na tobie idealnie.

Więcej koszul i pasujących do nich elementów znajdziesz poniżej: