Sezon wyprzedaży trwa - zobacz, jakie zestawy udało nam się stworzyć z przecenionych produktów

Klaudia stawska
04.08.2017 08:00
Stylowy żakiet, ok. 90 zł

Stylowy żakiet, ok. 90 zł (Stylowy żakiet, ok. 90 zł (kolaż redakcja /materiały partnerów))

Aby wyglądać modnie i stylowo nie musisz wydawać majątku. Zobacz, jakie zestawy udało nam się stworzyć z przecenionych produktów.

Stylowy żakiet, ok. 90 zł

Chcesz odświeżyć letni zestaw do pracy? Postaw na stylowy, jasny żakiet. Ciekawy krój sprawia, że model wygląda na znacznie droższy niż jest w rzeczywistości. Dobierz do niego prostą bluzkę i spódnicę. Je również możesz kupić teraz taniej nawet do 50% więc za nieduże pieniądze możesz odświeżyć cały zestaw. Żakiet możesz także wykorzystać w bardziej odważnych stylizacjach, np. na imprezę. 

Stylowy żakiet, ok. 90 zł (kolaż redakcja /materiały partnerów)

Sukienka za mniej niż 75 zł

Mimo niewielkiej ceny, sukienka którą wybrałyśmy świetnie sprawdzi się w wielu sytuacjach. W naszym zestawie postawiłyśmy na eleganckie, kobiece dodatki, które dodadzą klasy i szyku. Takie dodatki nie muszą być drobie, na wyprzedaży znajdziemy skórzane torebki, eleganckie buty oraz biżuterię w niewysokiej cenie

Sukienka za mniej niż 75 złSukienka za mniej niż 75 zł Sukienka za mniej niż 75 zł (kolaż redakcja, materiały partnerów) Sukienka za mniej niż 75 zł (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Elegancka bluzka i jeansy - zestaw za mniej niż 130 zł

Nasza ostatnia propozycja to kobiecy, ale jednocześnie swobodny zestaw za mniej niż 130 zł. Elegancka bluzka i dopasowane jeansy sprawdzą się przy wielu okazjach, dlatego warto zainwestować w dobrej jakości produkty. Na szczęście podczas sezonowych obniżek nie musi to rujnować naszego portfela. Postawiłyśmy tym razem na stonowaną stylizację w odcieniach błękitu i niebieskiego. To jeden z modniejszych kolorów tego roku, a ponadto pasuje do większości elementów, jakie prawdopodobnie znajdziesz w swojej garderobie.

Elegancka bluzka i jeansy - zestaw za mniej niż 130 złElegancka bluzka i jeansy - zestaw za mniej niż 130 zł Zestaw: bluzka i spodnie - mniej niż 130 zł (kolaż redakcja, materiały partnerów) Zestaw: bluzka i spodnie - mniej niż 130 zł (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Nie musisz wydawać majątku, by ubierać się stylowo i nosić dobrej jakości ubrania. Sezon wyprzedaży wciąż trwa, więc warto to wykorzystać i uzupełnić swoją garderobę o rzeczy, na które nie mogłaś pozwolić sobie w sezonie. Sprawdź więcej naszych typów, na które warto zwrócić uwagę. 

Więcej o: