Lubisz białe koszule, ale nie wiesz z czym je nosić? Trzy proste sposoby na modowy klasyk

Jesień zmusza nas do noszenia ubrań "na cebulkę". Jeśli w szafie pustki, zainwestuj w klasyczne koszule, które będą wyglądały świetnie zarówno z kardiganem, jak i modną kurtką.

Biała koszula i marynarka

Biała koszula to absolutna podstawa kobiecej garderoby. Wygląda świetnie na służbowym spotkaniu czy weekendowej wycieczce. Wybierz dobrze skrojony model i śpij spokojnie, bo posłuży ci przez kilka sezonów. Biała koszula w zestawie z klasyczną ciemną marynarką stworzy profesjonalny, służbowy komplet. Po godzinach wystarczy zmienić kolor lub krój marynarki i jesteś gotowa na kolację czy drinka z przyjaciółmi.

Biała koszula i marynarkaBiała koszula i marynarka Kolaż/Materiały partnera/Biała koszula i marynarka Kolaż/Materiały partnera/Biała koszula i marynarka

Biała koszula i kardigan

Jeśli nie obowiązuje cię sztywny dress code, możesz pozwolić sobie na odrobinę luzu w biurze. Do białej koszuli załóż np. długi kardigan. Takie połączenie jest eleganckie, ale bardzo wygodne. Kardigan wydłuża i wysmukla sylwetkę, przez co będziesz czuła się świetnie, a jesienne chłody nie będą ci straszne.

Kolaż/Materiały partnera/Biała koszula i kardigan

Biała koszula i czarna ramoneska

Połączenie białej koszuli i czarnej ramoneski to gwarancja stylowego looku z pazurem. Dwa podstawowe elementy garderoby to połączenie gwarantujące modowy sukces i to niezależny od mody i trendów. Biała koszula rozświetli twarz, a czarna (albo kolorowa!) ramoneska nada całości niepowtarzalnego charakteru. Odrobina czerwonej szminki na usta i możesz olśniewać pewnością siebie.

Biała koszula i ramoneskaBiała koszula i ramoneska Kolaż/Materiały partnera/Biała koszula i ramoneska Kolaż/Materiały partnera/Biała koszula i ramoneska