Jaki płaszcz na jesień? Najlepiej długi. W wersji XXL jest ciepły, wygodny i bardzo modny

Magdalena Najczuk
13.09.2017 23:34
Płaszcz w ciekawym kolorze

Płaszcz w ciekawym kolorze (Kolaż/Materiały partnera/Płaszcz w ciekawym kolorze)

Jest obszerny, ciepły i niesamowicie wygodny. Must have w szafie każdej kobiety ceniącej ciepło w chłodne jesienne dni. Płaszcz XXL - sięgający za kolano, przewiązywany w talii paskiem lub zapinany na guziki. Na pierwszy rzut oka wygląda jak pożyczony od męża czy chłopaka. Zobacz fasony najmodniejsze w tym sezonie.

Płaszcz wiązany w talii

Długi, wiązany w talii płaszcz wydłuża sylwetkę, dzięki czemu kształty wydają się bardziej proporcjonalne. Dzięki swojej przeskalowanej formie nadaje całości nowoczesnego wyglądu. To idealny wybór, jeśli lubisz, gdy otula cię ciepło. Jeśli jesteś drobna i raczej niska, wybierz model w klasycznym jednolitym kolorze. Wybierając buty w tym samym kolorze możesz optycznie wydłużyć sylwetkę.

Płaszcz wiązany w taliiPłaszcz wiązany w talii Kolaż/Materiały partnera/Płaszcz wiązany w talii Kolaż/Materiały partnera/Płaszcz wiązany w talii

Płaszcz zapinany na guziki

Alternatywą dla płaszcza wiązanego w talii są modele zapinane na guziki. Mogą być to fasony jednorzędowe lub dwurzędowe. Wszystko zależy od twojego pomysłu na stylizacje. Model zapinany na guziki świetnie wygląda z długimi kozakami. Tworzy wówczas z płaszczem ciekawe połączenie, z charakterem. Możesz wybierać wśród wielu wariantów kolorystycznych. 

Płaszcz zapinany na guzikiPłaszcz zapinany na guziki Kolaż/Materiały partnera/Płaszcz zapinany na guziki Kolaż/Materiały partnera/Płaszcz zapinany na guziki

Płaszcz w ciekawym kolorze

Jeśli lubisz zaskakiwać i swoim wyglądem przyciągać wzrok, wybierz okrycie wierzchnie w ciekawym kolorze. Intensywny kolor płaszcza sprawi, że twoje samopoczucie będzie zawsze dobre, a kształt zapewni maksimum ciepła. Ten płaszcz, który wygląda jakby był trochę za duży, to hit tego sezonu. 

Kolaż/Materiały partnera/Płaszcz w ciekawym kolorze

Zobacz, inne nasze propozycje na jesień: