Koszula w kwiaty - kobiecy motyw w codziennej stylizacji

Magdalena Najczuk
20.10.2017 07:07
Stylizacje z koszulą w kwiaty

Stylizacje z koszulą w kwiaty (Kolaż/materiały partnera/ Stylizacje z koszulą w kwiaty)

Motyw kwiatowy, jest bardzo modny w tym sezonie. Wzór w kwiaty możemy spotkać wszędzie. Sukienki, spodnie i koszule zostały usłane kwiatami. Zobacz, jak łatwo wyczarujesz ciekawą stylizację z kwiecistą koszulą w roli głównej.

Koszula w kwiaty w eleganckim wydaniu

Elegancki zestaw to nie tylko biała koszula i czarny żakiet. Możesz wyglądać równie elegancko i profesjonalnie w dobrze skrojonej koszuli z kwiatowym motywem. Dobierz do niej resztę garderoby w jednolitym kolorze. Dzięki temu uzyskasz elegancki outfit w modnym wydaniu. 

W eleganckim wydaniuW eleganckim wydaniu Kolaż/W eleganckim wydaniu Kolaż/W eleganckim wydaniu

Koszula w kwiaty w codziennej stylizacji

Lubisz wyróżniać się z tłumu nawet w dzień wolny od pracy? Nic prostszego. Koszula w kwiaty doskonale podkreśli twój charakter. Jasne jeansy, stylowa ramoneska czy długi kardigan nadadzą całości niepowtarzalnego charakteru. Przekonaj się sama i zainwestuj już dziś w swoją koszulę w kwiaty.

Codzienna stylizacjaCodzienna stylizacja Kolaż/Materiały partnera/Codzienna stylizacja Kolaż/Materiały partnera/Codzienna stylizacja

Koszula w kwiaty w modnym stylu

Jeśli śledzisz najnowsze trendy to doskonale wiesz, że koszula w kwiaty to strzał w dziesiątkę. Im większy wzór, tym lepiej. Połącz ją z ciekawą spódnicą czy odważnymi butami. Taki zestaw sprawi, że nie przejdziesz niezauważona. Kupując koszulę zwróć uwagę na to z jakich materiałów została wykonana. Wybierając model dobry jakościowo otrzymasz element garderoby, który będzie ci służył przez lata. 

Codzienny stylCodzienny styl Kolaż/Materiały partnera/Codzienny styl Kolaż/Materiały partnera/Codzienny styl