Ponadczasowy, elegancki i bardzo kobiecy - ten wzór powraca i pasuje każdej kobiecie

Magdalena Najczuk
19.10.2017 10:00
Ponadczasowy wzór dla wszystkich kobiet

Ponadczasowy wzór dla wszystkich kobiet (Kolaż/Materiały partnera/Ponadczasowy wzór dla wszystkich kobiet)

Grochy pokochały kobiety na całym świecie. Ten wzór odmładza, jest kobiecy i bardzo elegancki. Pasuje wszystkim paniom bez względu na wiek. Koniecznie musisz mieć grochy w swojej szafie.

Oficjalne spotkanie

Oficjalne spotkanie w pracy czy ważna konferencja, wymagają odpowiedniego stroju. Nie musi to oznaczać sztywnej, białej koszuli i niewygodnych spodni. Postaw na dobrze skrojoną, prostą sukienkę w grochy. Jej elegancki fason sprawdzi się w formalnych okolicznościach. Dobierz do niej zachowawcze dodatki i biznesowy look gotowy. 

Oficjalne spotkanieOficjalne spotkanie Kolaż/Materiały partnera/Oficjalne spotkanie Kolaż/Materiały partnera/Oficjalne spotkanie

Popołudniowy spacer

Pogoda w ostatnich dniach bardzo nas rozpieszcza. Ostatnie promienie słońca zachęcają do spacerów i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wybierając się na spacer, zadbaj o odpowiedni strój. Wygodne buty to podstawa udanego popołudnia. Zielona koszula w grochy będzie zjawiskowo wyglądała w towarzystwie lekkiej czarnej spódnicy. Całość podkreślą błyszczące, srebrne dodatki.

Popołudniowy spacerPopołudniowy spacer Kolaż/Materiały partnera/Popołudniowy spacer Kolaż/Materiały partnera/Popołudniowy spacer

Wolny weekend

Jeśli mamy wolny weekend, to zazwyczaj chcemy go spędzić z dala do miejskiego szumu i gwaru. Dobrym wyborem na taki wyjazd będą wygodne spodnie  w grochy. Ten ponadczasowy wzór nada całej stylizacji klasy i wdzięku. Stonowane dodatki i neutralne materiały doskonale sprawdzą się podczas swobodnego wyjazdu. 

Spokojny weekendSpokojny weekend Kolaż/Materiały partnera/Spokojny weekend Kolaż/Materiały partnera/Spokojny weekend