Twoja zimowa garderoba jest smutna? Oto trzy najmodniejsze wzory, które ją ożywią

Zima to czas, kiedy otulamy się ciepłymi ubraniami, często w nudnych, stonowanych kolorach. Jak więc ożywić zimową stylizację? Dodaj do niej te wzory.

Co najczęściej zakładasz zimą? Gruby sweter albo ciepłą sukienkę z dzianiny? A jakie kolory wybierasz? Jeśli należysz do tych kobiet, które uważają, że zima to czas szarości i czerni, to najwyższy czas zmienić swoje nastawienie. Za oknami jest już wystarczająco szaro, więc czemu by nie ożywić swoich stylizacji ciekawym deseniem? Oto najmodniejsze wzory tego sezonu. Pomogą ci one w stworzeniu niebanalnych zestawów na najzimniejsze miesiące roku.

Kwiaty 

Kwiaty na zimę (kolaż redakcja, materiały partnerów)Kwiaty na zimę (kolaż redakcja, materiały partnerów) Kwiaty na zimę (kolaż redakcja, materiały partnerów) Kwiaty na zimę (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Kwiaty zazwyczaj kojarzą się z wiosną i latem, ale wbrew pozorom ten wzór widnieje na listach zimowych trendów. W ofertach wielu marek znajdziemy więc ciepłe, kwieciste swetry, koszule, dzianinowe sukienki w kwiaty, spódnice, a nawet i kwieciste płaszcze! Ostatnia opcja to wybór dla odważniejszych, ale warto wpleść ten wzór do swoich zimowych stylizacji. Z pewnością cię rozweseli.

Krata 

Wzory na zimę - krata (kolaż redakcja, materiały partnerów)Wzory na zimę - krata (kolaż redakcja, materiały partnerów) Wzory na zimę - krata (kolaż redakcja, materiały partnerów) Wzory na zimę - krata (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Kolejnym popularnym wzorem na zimę jest krata. Możesz więc wybrać sukienkę, bluzkę lub ciepłą spódnice w kwiaty albo nosić kraciaste dodatki. W tym sezonie szczególnie modne są szaliki w kratę, które doskonale ożywiają zimowy płaszcz lub kurtkę. Ponadto krata jest bardzo elegancka, więc sprawdzi się także do pracy albo formalne okazje.

Pasy

Pasy na zimę (kolaż redakcja, materiały partnerów)Pasy na zimę (kolaż redakcja, materiały partnerów) Pasy na zimę (kolaż redakcja, materiały partnerów) Pasy na zimę (kolaż redakcja, materiały partnerów)

A co powiesz na ponadczasowe, zawsze modne pasy? Ciepły sweter w paski, koszula, spodnie albo pasiasta dzianinowa sukienka mogą okazać się dobrym wyborem. Jednak z tym wzorem należy uważać. Pasy poszerzają, dlatego nie zakładaj ich na partie ciała, które chcesz zamaskować. Przykładowo, mając szerokie biodra, zrezygnuj z pasiastej spódnicy. Wybierz sweter lub bluzkę w paski. 

Który wzór na zimę wybierzesz? Kwiaty, krata czy pasy?

Więcej o: