Dzień Babci - prezentowe inspiracje

Dzień Babci już tuż tuż, a ty nadal nie masz prezentu? Zobacz, co możesz kupić!

Babcie, to zaraz po mamach, najukochańsze osoby na świecie. Warto więc, aby w dniu swojego święta były zadowolone i obdarowane czymś wyjątkowym, co przypomni im jak bardzo są dla nas ważne. Nie wiesz nadal, co możesz kupić? Mamy dla ciebie kilka prezentowych pomysłów

Modna torebka 

Torebka na Dzień Babci / kolaż redakcja, materiały partnerówTorebka na Dzień Babci / kolaż redakcja, materiały partnerów Torebka na Dzień Babci / kolaż redakcja, materiały partnerów

Doskonałym pomysłem na prezent dla babci może okazać się modna torebka. Babcie zazwyczaj cenią sobie jakość wykonania oraz pakowność torebek. Inwestuj więc stylowe kuferki albo tak zwane shopper bags. Oprócz tego nie ograniczaj się tylko do czerni czy szarości. Każda babcia z pewnością doceni torebkę w mocnym kolorze, która ożywi jej stylizację. 

Damski zegarek 

Zegarek dla babci /Zegarek dla babci / kolaż redakcja, materiały partnerów

Kobiety uwielbiają biżuterię, a babcie szczególnie docenią biżuterię, która oprócz modnego wyglądu, będzie też praktyczna. Właśnie dlatego idealnym prezentem dla babci może okazać się zegarek. Do wyboru masz klasyczne modele na złotej lub srebrnej bransolecie albo wygodne zegarki na pasku w najróżniejszych kolorach. Zegarek dobierz zgodnie ze stylem obdarowywanej osoby. 

Gadżety kuchenne i nie tylko 

Gadżety kuchenne /Gadżety kuchenne / kolaż redakcja, materiały partnerów

Babcie uwielbiają gotować i dbać o to, abyśmy były zawsze najedzone i zdrowe. Na pewno więc docenią wszelkie kuchenne gadżety. Może to być sprzęt w rodzaju blendera albo oryginalnie wykonana patelnia. Oprócz tego możesz też pomyśleć o czymś śmiesznym lub pomysłowym, co wywoła uśmiech jak na przykład kubek, fartuch czy grawerowana deska z napisem. 

Więcej prezentów na Dzień Babci znajdziesz w przeglądzie poniżej: