Anna Lewandowska nie rozstaje się z tą bluzą. Wiemy, ile kosztuje i gdzie ją kupiła

Anna nosi ją do wysokich kozaczków, oraz czarnych spodni, na jej instagramie pojawiło się już kolejne zdjęcie w tym samym ciuchu. Dowiedzieliśmy się gdzie kupiła swoją ulubioną bluzę i ile kosztuje.

Na ostatnim meczu Bayern Monachium na trybunach jak zwykle niestrudzenie kibicowała żona Roberta Lewandowskiego. Paparazzi nie odstępowali jej na krok, nic dziwnego, bo pojawiła się w bardzo ciekawej stylizacji.

 Głównym jej elementem była beżowa bluza oversize, na punkcie której natychmiast oszalał internet. To nie pierwszy raz kiedy Anna, pojawiła się w niej publicznie, wcześniej nosiła ją też jako sukienkę do pięknych brązowych kozaków. Jasny kolor i luźny fason sprawiają, że zawsze ten model prezentuje się znakomicie. 

Przeprowadziliśmy małe śledztwo i okazało się, że bluzka pochodzi z kolekcji zaprojektowanej przez Jaya-Z i kosztuje prawie 1300 złotych. Do niedawana można ją było kupić w domu handlowym Vitkac, jednak bardzo szybko się wyprzedała. 

ScreenScreen Vitkac/Bluza z kapturem Yeezy/

Jeżeli martwicie się tym, że już jest niedostępna, znaleźliśmy dla was podobne modele w znacznie korzystniejszej cenie. Niektóre bluzy zaczynają się już od 49,90! Wystarczy, że kupisz jeden lub dwa rozmiary większą i efekt Anny Lewnadowskiej murowany. 

KolażKolaż fot. materiały partnera/ instagram/annalewandowskahpba

Kliknij w zdjęcie produktu, aby zobaczyć cenę;