Panna młoda ściągnęła spódnicę i zatańczyła dla pana młodego do Beyonce. Odważnie!

Wesele to niezapomniane wydarzenie dla każdej z par. To jednak pozostanie zapamiętane nie tylko przez nowożeńców i gości, ale również przez 9 milionów internautów, którzy zobaczyli nagranie wyjątkowej niespodzianki przygotowanej przez pannę młodą.

Widzieliśmy naprawdę wiele ślubnych niespodzianek, choreografii, piosenek i tego rodzaju urozmaiceń uroczystości weselnych. Jednak ta naprawdę zrobiła na nas ogromne wrażenie.

Wszystko zaczęło się kiedy panna młoda ściągnęła spódnicę i wkroczyła na salę w samym gorsecie. Posadziła pana młodego na krześle i zaczęła tańczyć, po chwili dołączyły do niej druhny w podoonych strojach. Dziewczyny wybrały jako podkład piosenki Beyonce: Upgrade U, Run the World i Lil’ Mo’s 4Ever. Cały show trwał aż 7 minut, a panna młoda tańczyła na wyjątkowo cienkich szpilkach. Jednak mimo tego wydawało się, jakby cały występ nie sprawiał jej ani odrobinę trudności. Całość wypadła naprawdę spektakularnie, choć musimy przyznać, dobór chorografii i stroju był dosyć odważny. Sama zainteresowana tłumaczyła portalowi news.com.au, że od zawsze jej ukochany uwielbiał patrzeć jak tańczy, więc wybór niespodzianki był oczywisty. 

 

Występująca tego dnia w roli panny młodej Melissa Molinaro to popularna kanadyjska tancerka, aktorka, piosenkarka i projektantka ubrań. Choć światowej publiczności znana jest przede wszystkim ze słynnego pozwu Kim Kardashian. Kim pozwała nie samą Molinaro, ale firmę Old Navy, w której reklamie tancerka zdecydowała się wystąpić. Celebrytka uznała, że Melissa jest do niej uderzająco podobna w tej kampanii, i zostały naruszone prawa do wizerunku. Cały proces zakończył się ugodą. 

 

Szukasz idealnej sukienki na wesele lub inną wyjątkową okazję? Sprawdź nasze propozycje:

KolażKolaż fot. materiały partnera/instagram/julia.haupt

Kliknij w zdjęci produktu, aby zobaczyć cenę: