Tak dziewczyna może się zmienić w 60 minut. Genialna metamorfoza

Celina na co dzień nosi luźne sportowe rzeczy i nie przykłada większej wagi do wyglądu. Wystarczyła jednak godzina, aby zmienić ją w boginię.

Graham, fryzjer, który znany jest szerszej publiczności dzięki swojemu kanałowi na Youtube GrahamsNaturalCurls, postanowił  przeprowadzić na swojej koleżance Celinie całościową metamorfozę. Dziewczyna już kiedyś występowała w jego filmach, i na jej włosach pokazywał różne fryzury. jednak nigdy dotąd nie zdecydował się na totalną metamorfozę, a szkoda, bo efekty są naprawdę świetne. 

Na co dzień Celina nie układa jakoś specjalnie włosów i nie robi makijażu. Ceni dosyć luźny styl. Najchętniej chodzi w spodniach dresowych i wygodnej bluzie

Graham rozpoczął przemianę dziewczyny, od zmiany okularów na szkła kontaktowe. Następnie wymył jej włosy i postawił na głębokie odżywianie fryzjerskimi produktami.

Po wysuszeniu przypiął dziewczynie z tyłu sztuczne włosy, po czym całość wyprostował. Wydaje nam się, że włosy Celiny były na tyle długie, że doczepy nie były wcale potrzebne, tym bardziej, że nieco się odznaczają, choć w efekcie końcowym nie odejmuje jej to uroku.

Kolejnym krokiem był makijaż, najważniejszym elementem było tu zamaskowanie trądziku, oraz podkreślenie pięknych oczu

Jeśli chodzi o stylizację, to Graham wybrał dopasowane jeansy i taliowaną kurtkę. Te dwa elementy wydobyły piękną figurę Celiny. Dopełnieniem były botki na obcasie, które ją optycznie wydłużyły i dały "efekt modelki".

Według nas efekt końcowy jest zachwycający. Kto spodziewałby się, że w godzinę można osiągnąć tak spektakularny rezultat! Co sądzicie? Jak podoba wam się w nowym wydaniu? 

KolażKolaż fot. materiały partnera/youtube/GrahamsNaturalCurls

Kliknij w zdjęcie produktu, aby zobaczyć cenę: 

Całą metamorfozę możecie zobaczyć w poniższym wideo: