Zobacz co nosi najbardziej stylowa polska para Wujaszek i Ciocia Liestyle

Wujaszek i Ciocia Liestyle to niezwykła para influencerów. Prowadzą wspólnie imprezy z cyklu Liestyle Party Hard, mają bardzo popularne konta na instagramie, bloga, kanał Youtube oraz własną markę odzieżową.

Ta para szturmem wdarła się na warszawskie salony. Ich unikalny styl prowadzenia social mediów sprawił, że już na zawsze wdarli się do polskiej czołówki influencerów. Mieszanka poczucia humoru, nonszalancji i piękne fotografie to ich znak rozpoznawczy. Nic dziwnego, bo Wujaszek rozpoczynał swoją karierę właśnie jako fotograf. I to nie byle czego, ale damskich biustów, których jest ogromnym miłośnikiem. Efekty tych sesji można zobaczyć na jego blogu. Dziewczyny bardzo chętnie zgłaszają się do niego na kolejne sesje, a nawet bez oporów prezentują mu gołe piersi na imprezach organizowanych przez parę. 

1. Późne śniadanie. 

Wujaszek i Ciocia na późne włoskie śniadanie wybrali się w dopasowanych skórzanych kurtkach. Męska jest w pięknym ciemnoszarym odcieniu, damska jest w całości nabijana dżetami. Ten jeden element sprawił, że luźna całość: t-shirty i dresowe spodnie nabrały nonszalancji i stylu. Nie możemy też zapomnieć o kapitalnych retro okularach cioci, każdy kto jest miłośnikiem jej stylu, wie, że potrafi ona dobierać okulary jak mało kto. 

KolażKolaż fot. materiały partnera/instagram/wujaszekliestyle

2. Paryski szyk. 

Tym razem para wybrała się na zakupy do najbardziej luksusowego domu handlowego w Polsce. Ciocia zdecydowała się na długi żakiet i bluzkę w paski. Do tego mała torebka do noszenia na w połowie zgiętym ramieniu. Idealnie to wszystko uzupełnia stylowa czapka z daszkiem, i czółenka z ozdobnym zapięciem. Wujaszek w tym czasie założył granatową kurtkę, szare spodnie, białe adidasy i pomarańczową czapkę, z którą nie rozstaje się od kliku tygodni. 

KolażKolaż fot. materiały partnera/instagram @wujaszekliestyle

3. Samotny spacer. 

Tym razem wzięliśmy na tapetę samego Wujaszka, ale na nasze usprawiedliwienie powiemy, że ta stylizacja nie może pozostać niezauważona. Płaszcz w ciepłym odcieniu beżu to ulubieniec wielu stylowych mężczyzn. Pokazywali się w nim już Krychowiak i Kanye West. Do tego białe adidasy i granatowa czapka z daszkiem. Pasiasta koszulka z Ralpha Laurena to świetne przełamanie kolorystyczne. Nie moglibyśmy nie wspomnieć o pomarańczowych skarpetkach, to one nadają lekko ekstrawaganckiego charakteru całości i pokazują, że Wujaszek nie boi bawić się modą

KolażKolaż fot. materiały partnera/instagram/wujaszekliestyle