Mom jeans to hit. Jak wyglądają i z czym je łączyć? Mamy odpowiedź

Ten model święcił triumfy w latach 90. ale i dziś przemycany jest do stylizacji znanych blogerek.

Jestem Kasia, Cajmel, Weronika Załazińska… wyglądają w nich bosko! Fashionistki od kilku sezonów mają słabość do jeansu w stylu vintage i nierzadko sprawiają, że na zakupy idziemy z myślą o takim właśnie fasonie.

Idealne jeansy w stylu retro – to marzenie niejednej miłośniczki mody. Luźne w biodrach spodnie, uwielbiany wysoki stan i lekko zwężana ku dołowi nogawka delikatnie eksponują kobiece kształty i tuszują mankamenty figury.

Ale co z tego jeśli znalezienie odpowiedniej pary niemal graniczy z cudem, a ze sklepu wychodzimy... nie do końca przekonane do naszej kolejnej pary nieśmiertelnych rurek? Bo choć jeans dostępny jest w niemal każdej sieciówce, ciężko trafić na klasyczne, nieprzekombinowane modele w odpowiednim odcieniu.

Zatem jeśli marzy ci się idealna para jeansów w stylu vintage, nie zadowalaj się kolejnymi rurkami. Podpowiadamy gdzie znaleźć jeansowe klasyki:

KolażKolaż fot. instagram @jestem_kasia, materiały partnera

Kliknij w zdjęcie produktu, aby zobaczyć cenę:

Bluzy, topy, eleganckie koszule, a może obszerne, włochate swetry? Zaglądamy do szaf znanych polskich szafiarek i miłośniczek klimatu vintage. Zobacz z czym nosić stary denim by wyglądać szałowo.

KolażKolaż fot. instagram @jestem_kasia, materiały partnera