Przezroczyste kubki termiczne podbijają ulice. W czym tkwi ich sekret?

Kiedy przychodzą pierwsze jesienne chłodne dni, z trudem wychodzimy rano z domu. Warto zaopatrzyć się w gadżety, które umilą nam te codzienne wyprawy i sprawią, że nie będziemy marznąć.

Nie będziemy ukrywać, że w tym zestawieniu skradł nasze serce przezroczysty kubek od Nicolasa Vahe. Wykonany z transparentnego szkła borosilikatowego, ma podwójne ścianki, co wygląda bardzo spektakularnie i zapewnia doskonałe właściwości termoizolacyjne, dzięki czemu kawa na dłużej pozostanie gorąca. Kolejną uroczą propozycją jest kubek, który wygląda jak porcja orzeźwiających lodów. Jednak nic bardziej mylnego. Cukrowy wafelek to kubek termiczny zaopatrzony w podwójne ścianki, a lodowy rożek to w rzeczywistości szczelna pokrywka. Czyż nie wygląda to spektakularnie? Szczególnie w mroźne dni :)

Kolejną propozycją jest wyjątkowy kubek ze słomką, jest najlżejszy z zestawienia, bo wykonany z bambusu, można bez problemu myć go w zmywarce, a poręczna i uszczelniona słomka sprawia, że z łatwością będziemy pić z niego w autobusie czy samochodzie. 

Kolejnym z zestawienia jest sympatyczny piesek w okularach. Do zwierzęcego motywu na porcelanowej części dopasowana jest silikonowa pokrywka z uszkami. Ostatni w zestawieniu jest klasyczny termiczny kubek z bardzo szczelną przykrywką i praktycznym uchwytem, dla tych którzy cenią przede wszystkim stabilność i praktyczny aspekt takiego gadżetu. 

KolażKolaż fot. materiały partnera

Kliknij w zdjęcie produktu, aby poznać cenę: 

Kolejne zestawienie zawiera zarówno kubki termiczne, jak i te tradycyjne, niektóre z nich były na tyle kreatywne, że po prostu musieliśmy się z Wami nimi podzielić. Naszymi ulubieńcami jest ten z uchwytem w kształcie pączka i pistoletu, sami nie możemy zdecydować się, który nam się bardziej podoba. Uwagę zwaraca termiczny kubek KeepCup, jest bardzo lekki - wykonano go z ekologicznego tworzywa nietoksycznego, które jest w pełni biodegradowalne. Dzięki silikonowej opasce dobrze trzyma się w ręce i nie parzy ręki. Kolejna propozycja to szklany kubek z korkową opaską, który wygląda bardzo efektownie do tego również jest lżejszy od jego porcelanowych odpowiedników i ma bardzo praktyczne wieczko. Ostatnim w zestawieniu jest biało czarny kubek o podwójnych ściankach, dzięki czemu na dłużej utrzymuje wysoką temperaturę napoju. Do zestawu dołączona jest pokrywka, na którą jak spojrzymy z góry, zobaczymy uśmiechniętą buźkę, idealny model na dobre rozpoczęcie dnia. 

KolażKolaż fot. materiały partnera

Kliknij w zdjęcie produktu, aby poznać cenę: 

Ile tak naprawdę kubków potrzebujesz? Na to odpowiedź znalazła rysowniczka Rynn: