Ubrania i dodatki w koty od 7 złotych, którym nie będziesz umiał się oprzeć

Nie bez przyczyny mówi się mam kota na punkcie czegoś, kiedy chcemy powiedzieć, że za szalejemy za jakimś zjawiskiem. Miłośnicy kotów to prawdziwi pasjonaci. My również do nich należymy, więc przygotowanie dla Was zestawienia z najfajniejszymi ubraniami i dodatkami to była czysta przyjemność.

Wszystko zaczęło się od pewnego poranka, kiedy szukaliśmy dla was produktów w muminki. Przypadkiem w nasze oczy wpadła szara bluzka z białym kotem z Reserved. W okolicach drugiego śniadania jeszcze udawaliśmy, że wcale nie roztopiła lodu w naszym sercu. Jednak w okolicach obiadu, nie było czego udawać, i trzeba ją było zamówić do domu:) Kiedy koleżanka z biurka zobaczyła ją kontem oka, nie potrzebowała aż 5 godzin na namyślanie się. W efekcie teraz w biurze będziemy mieć grafik, kto kiedy nosi swoją koszulkę. Tak oto przyszedł nam do głowy pomysł, żeby zrobić całe zestawienie. Jest jakiś cień szansy, że tym razem wybierzemy inne modele, choć już widzimy jak koleżanka ciepło patrzy na tę szarą bluzę, którą miałam zamiar kupić. 

KolażKolaż fot. materiały partnera

Kliknij w zdjęcie produktu, aby zobaczyć cenę:

Poniżej szara bluza, która teraz w naszym biurze budzi sporo emocji, szczęśliwie, mają też wersję różową, więc jest szansa, że się jakoś dogadamy. Tyle piszemy o bluzach, ale czy zwróciliście uwagę na kocie balerinki? Mają nawet wąsy, wyżej są też w szarej wersji. Dodatkowo, teraz można je kupić w bardzo dobrej cenie. Nie wiem czy zauważyliście w gąszczu produktów czarną koszulę w białe kotki. Naprawdę warto przyjrzeć się jej bliżej, szczególnie, że są w bardzo nietypowych pozach. Nasze serce skradła też torba ze smutnym kotkiem, jest przeuroczy :)

KolażKolaż fot. materiały partnera

Kliknij w zdjęcie produktu, aby zobaczyć cenę:

Dla tych którzy kochają odejchane rozwiązania, polecamy kosmicznego grubego kota na plecaku. Jeżeli na co dzień wolisz się kryć ze swoją kocią pasją polecamy czarną koszulę nocną, choć szczerze, my chętnie założyłybyśmy ją na jakąś imprezę. Nie dajcie się zwieść białej koszulce, nie jest taka banalna jak się wydaje. Oprócz kotów, jest na niej dłoń w niezbyt cenzuralnym geście. Szukacie super portfela? W tym zestawieniu znajdziecie aż dwa, sami nie wiemy który z nich wybrać. Jeżeli brak Ci na co dzień futerka, na pewno sprawdzi się różowa futrzasta kosmetyczka. Ale tego dużo! Aż nas rozbolały palce od wymieniana, ale wszystkie te rzeczy są na tyle fajne, że musiały się znaleźć w tym zestawianiu. W końcu wspominaliśmy, że mamy kota na punkcie kota :P

KolażKolaż fot. materiały partnera

Kliknij w zdjęcie produktu, aby zobaczyć cenę: