Mężczyźni o tych imionach są najwierniejsi

Zastanawiasz się pomiędzy dwoma chłopakami? Podrywa Cię tajemniczy przystojniak na Tinderze? Może małą podpowiedzią, będzie lista mężczyzn, którzy wierność mają wpisane w imię.

Którzy mężczyźni są najwierniejsi?Którzy mężczyźni są najwierniejsi? fot. Pixabay

Łukasz

Mężczyzna o tym imieniu cechuje się przede wszystkim odpowiedzialnością. Nie podejmuje decyzji pod wpływem chwili, musi wszystko dokładnie przemyśleć. Łukasze to altruiści. Są wrażliwi i bardzo poważnie traktują związki. Są też stali w uczuciach i bardzo zmysłowi. 

Jacek
Mężczyźni o tym imieniu mają ogromna potrzebę miłości. Jacek jako młody chłopak potrafił złamać niejedno niewieście serce, ale z biegiem lat staje się stały w uczuciach. Kiedy znajdzie tą jedyną, nie pozwoli jej odejść i stanie się wiernym i kochającym mężem. Nie dla niego jednak rola pantoflarza. 

Tomasz 
Tomasz to bardzo rodzinny mężczyzna. Bliskim oddaje całego siebie. Jest wiernym mężem i bezgranicznie ufa swojej partnerce. Jest też kochającym ojcem. Mężczyźni o tym imieniu są delikatni, wrażliwi i bardzo uczuciowi. Nie wstydzą się okazywać swoich uczuć. 

Cezary

Cezary nigdy nie rzuca słów na wiatr. Najawniejsza jest dla niego moralność. Nigdy nie zdradzi. Jeśli chodzi o rodzinę jest zdolny do ogromnych poświęceń. Jest świetnym ojcem, duży nacisk kładzie na edukacje i wychowanie dzieci. 

Jan

Jan nie jest specjalnie wylewnym mężczyzną. Jednak bardzo ceni sobie spokój domowego ogniska. Nie da się go uwieść, jest wierny wybrance serca. Jest tradycjonalistą, dba o żonę i dzieci. 

Piotr 
To bardzo romantyczny mężczyzna. Trudno go zdobyć, ale kiedy znajdzie tą jedyną, zrobi dla niej wszystko. Jest czuły i delikatny. To wspaniały mąż i ojciec. 

Kochasz modę trendy i ploteczki? Dołącz do Wish it na Facebooku KLIKNIJ TUTAJ!