Studniówka 2018. Przegląd najgorętszych sukienek

Studniówka tuż tuż. Czy masz już wybraną wymarzoną kreację? Nie? To mamy dobre wieści. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilkanaście wyjątkowych propozycji z całego internetu. Od krótkich zamszowych, aż po rozkloszowane satynowe. Od Ciebie zależy, którą wybierzesz.

Dla tych, którzy lubią pełen serwis, mamy dwie gotowe stylizacje. Poniżej znajdziecie też zestawienie sukienek w najróżniejszych stylach, dla tych, którzy mają w sobie żyłkę łowcy i sami lubią dobierać dodatki

Pierwszy zestaw to kwintesencja klasyki. Delikatna czarna rozkloszowana sukienka będzie wyglądać zjawiskowo na każdej figurze. Polecamy do niej torebkę od Valentino, studniówka to w końcu wyjątkowa okazja, do tego torebka też jest w świetnej cenie jak na takiego projektanta. Błyszczące szpilki wyglądają jak prawdziwe buty kopciuszka. Czego chcieć więcej. 

KolażKolaż fot. materiały partnera

Kliknij w zdjęcie produktu, aby zobaczyć cenę:

Drugi zestaw to przepiękna sukienka od Chi Chi London. Koronkowa góra i tiulowy dół to zestaw marzeń. Do tego zamszowa torebka Goshico i piękne cieliste szpilki z kokardkami z tyłu. 

KolażKolaż fot. materiały partnera/ instagram@liberateme.1

Kliknij w zdjęcie produktu, aby zobaczyć cenę:

Ostatnia propozycja to cała grupa najróżniejszych sukienek, od takich do ziemi, po bardzo krótkie mini. Kilka razy powtarza się bardzo popularny teraz kolor na granicy pomiędzy bordowym, a śliwką. To nie przypadek, to najgorętszy odcień sezonu. 

KolażKolaż fot. materiały partnera

Kliknij w zdjęcie produktu, aby zobaczyć cenę: