Lekcja stylu Seleny Gomez. Sprawdzamy jak i gdzie się tak ubierać

Ta dziewczyna słynie z dziewczęcych rysów twarzy i nienagannych stylizacji, które przyciągają nie tylko męskie spojrzenia. Chcesz uczyć się od mistrzyni? Zapraszamy na lekcję stylu u Seleny Gomez.

Młoda gwiazda już dawno zerwała z wizerunkiem grzecznej gwiazdki Disneya. Ale czy jest niegrzeczna? Hmm... powiedzielibyśmy raczej - stylowa i kobieca. Skorzystaj z jej modowych sekretów i przyciągaj spojrzenia jak Selena!

1. Nie bój się czerni

Fakt. Większość gwiazd odważnie bawi się kolorami. Tymczasem Selena najczęściej stawia na sprawdzone, eleganckie barwy jak czerń, biel i iczerwień. Ale to czerń rządzi w jej stylizacjach: na treningu, na balu, na wycieczce... Zawsze! I nigdy nie wygląda w niej nudno czy ponuro. Tylko spójrz!

KolażKolaż fot. @selenagomez, materiały partnera

 
 

2. Pokaż ramiona

O tak! Zmysłowy i kobiecy krój typu carmen jest nam już dobrze znany, choć zazwyczaj sięgamy po niego w okresie letnim. A dlaczego nie jesienią? Zobacz jak robi to Selena.

KolażKolaż fot. @selenagomez, materiały partnera

 
 

3. Trzymaj ciepło

Selena uwielbia wielkie, grube swetry. My też! A jeśli myślisz, że obszerne ciuchy nie mogą wyglądać na tobie dobrze, bierz przykład z Seleny i nie daj się przymrozkom.

KolażKolaż fot. @selenagomez @chic.sexy.style @ddlyoufixmyheart2