Metaliczna kurtka z Mohito błyskawicznie zniknęła ze sklepów. Wiemy gdzie kupić podobne

Ta kurtka z Mohito wyprzedała się w ekspresowym tempie. Próżno jej było szukać na półkach sklepowych nawet wtedy, kiedy było względnie ciepło. Jeżeli wpadł wam w oko właśnie ten model, to nadchodzimy z odsieczą!

W tym sezonie liczy się przede wszystkim błysk. To jednak wcale nie modowa podpucha obecna tylko na wybiegach, dziewczyny na ulicach całej Polski naprawdę rozkochały się w połyskujących rzeczach. Idealnie w to zapotrzebowanie utrafiło Mohito wypuszczając 2 modele krótkiej metalicznej kurtki. Pierwszy to kameleon połyskujący na różne kolory, drugi to srebrny model. Tuż po tym jak pojawiły się w sklepach ciężko było je dostać. Oliwy do ognia dolała jeszcze Barbara Kurdej-Szatan, która pokazała się w jednej z nich na swoim instagramie. 

 

Z tych dwóch powodów kurtki skończyły się już w połowie października. Wtedy nas to jeszcze tak bardzo nie martwiło, bo było względnie ciepło, więc puchowe kurtki nie były na naszym celowniku. 

 

Jednak teraz, kiedy temperatura bardzo spadła, tęsknie spoglądamy w stronę tych ślicznych kurtek. Dlatego też zrobiliśmy to, co wychodzi nam najlepiej. Przeszukaliśmy cały internet w poszukiwaniu podobnych modeli. Tak oto powstała ta galeria, która i ans i was wybawi z opresji. Przed wami 18 odpowiedników, to wyboru do koloru. Dobraliśmy je tak, aby zarówno miłośniczki mocnego blasku jak i subtelnego połysku znalazły coś dla siebie: 

KolażKolaż fot. materiały partnera