Ubierz się na wigilię jak bohaterowie Listy do M. Krok po kroku odtwarzamy ich stylizacje

Wigilia zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie wiesz jak się ubrać? Zawsze zachwycają nas stylizacje aktorów serii "Listy do M". Postanowiliśmy więc odtworzyć te najfajniejsze, tak aby każdy z Was z łatwością mógł je powtórzyć podczas tegorocznych świąt.

Zuza, choć pojawiła się dopiero w 3 części już zdążyła sporo namieszać. Nam w głowie utkwiła śliczna haftowana sukienka którą założyła na wigilię. Choć w sklepach jest już niedostępna, znaleźliśmy bardzo podobną. Pomysł żeby połączyć ją z czerwonymi leginsami uważamy za fantastyczny. Lekko nawiązuje do świątecznego klimatu, ale nie w nachalny sposób. Jest dziewczęco, uroczo i modnie <3

KolażKolaż fot. materiały partnera/ Facebook @listydoMfilm

Kliknij w zdjęcie produktu, aby zobaczyć cenę:

Nasza ulubiona para Szczepan i Karina młodość już mają dawno za sobą. To nie znaczy, że mają się ubierać w nudne rzeczy. Szczepan postawił na klasykę, bawełniana koszulka z długimi rękawami, ciemne jeansy i wełniany płaszcz. Świąteczny nastrój podkreśla tu piękny głęboki zielony kolor longsleeva, i elegancki zegarek. Karina postawiła na sweter w etniczne wzory. Nie jest on bezpośrednio świąteczny, ale dzięki bogatej kolorystyce wnosi trochę radości w tę ponurą porę. 

KolażKolaż fot. materiały partnera/Facebook listydoMfilm

Kliknij w zdjęcie produktu, aby zobaczyć cenę:

Wojciech, po lekkich namowach zdecydował się na typowo świąteczny sweter. Choć nie można go dostać w sklepach, bo był robiony na zamówienie. To w naszych propozycjach znajdziecie podobny, tylko zamiast bałwanka widnieje na nim ciasteczko. Jeżeli macie w sercu choćby odrobinę odwagi, to warto pozwolić sobie w ten czas na odrobinę luzu i wybrać typowo świąteczne swetry. Nic tak nie nastraja do radosnego świętowania, jak odpowiedni strój. 

KolażKolaż fot. Facebook/Listy do m3, materiały partnera

Kliknij w zdjęcie produktu, aby zobaczyć cenę: