Kochankowie z całego świata wykupują polski gadżet erotyczny. Poznaj Lovely

Lovely to niewielki erotyczny gadżet, ale nie dajcie się zwieść jego wymiarom. Ten maluch zdobył aż 1,64 mln zł poprzez crowdfunding i tym samym pobił polski rekord w tego typu zbiórkach. Pragną go pary z aż 50 krajów, a to dopiero początek.

Czym jest Lovely? To niewielki pierścień, który zakładamy na penisa w czasie stosunku. Gadżet połączony jest ze specjalną aplikacją na telefon, przez co oprócz wzmagania stymulacji i  przedłużaniu stosunku,  gromadzi także dane opisujące nasze pożycie. Następnie analizuje nasze dane i podpowiada nam odpowiednie pozycje oraz w przyszłości ma pomóc lekarzom w lepszej diagnozie naszych ewentualnych problemów w pożyciem.

LovelyLovely Przemek Szuba/ourlovely.com

Zaprojektował do polski start-up, którego założycielem jest Jakub Konik. Aby wystartować z produkcją projektu najpierw przeprowadzono zbiórkę pieniędzy poprzez platformę CrowdWay.pl, zebrano rekordową wśród polskich projektów sumę 1,64 mln zł. 

LovelyLovely Przemek Szuba/ourlovely.com

 Ta wibrująca przyjemność kosztuje 169 dolarów i występuje w dwóch wersjach kolorystycznych - różowej i seledynowej. Skusicie się?