Pamiętacie Alice ze Zmierzchu? Drastycznie zmieniła kolor włosów i wygląda jak inna osoba

Pamiętacie "Zmierzch"? Wszystkie dziewczyny z wypiekami na policzkach śledziły losy wampira Edwarda i jego ukochanej Belli. Choć od premiery upłynęła już prawie dekada dalej cieszymy się, kiedy powtarzają ten film w telewizji. Film miał naprawdę świetną obsadę i wiele z postaci zapadło nam w pamięć. Niektórych z nich od dawna nie widzieliśmy, kiedy zobaczyliśmy zdjęcie filmowej Alice, nie mogliśmy uwierzyć, że to ta sama osoba.

Pierwsza część filmowej  sagi "Zmierzch" pojawiła się na ekranach w 2008 roku. Już wcześniej książka o tym samym tytule stała się bestsellerem. Wśród nastolatek rozpętało się istne szaleństwo. Moda na wampiry ciągnęła się latami, ale już żaden film z ich udziałem nie wzbudził tyle entuzjazmu. 

W obsadzie "Zmierzchu" znalazła się też Ashley Greene, która zagrała wampirzycę wegetariankę. Jej postać, choć nie była pierwszoplanowa, od razu zyskała wielu fanów. Dziewczyny na całym świecie prosiły u fryzjera o fryzurę "na Alice". 9 lat po premierze aktorka wygląda zupełnie inaczej, niż w filmowej sadze. Najpierw zapuściła i lekko rozjaśniła włosy, potem zdecydowała się na blond. Z trudem rozpoznajemy tamtą dziewczynę. Jak wam się podoba? 

Metamorfoza Ashley GreeneMetamorfoza Ashley Greene fot.screen The Twilight Saga: Eclipse (2010)/ instagram/ashleygreene