Najpiękniejsze zimowe buty do 150 zł. W nich pokonasz niejedną zaspę

Podobno idzie do nas zima stulecia. Nie wiemy na ile jest to prawda, ale wiemy, że nawet na łagodniejszą wersję najchłodniejszej pory roku trzeba się dobrze przygotować. Dlatego zrobiliśmy dla was przegląd butów, bez których zimą ani rusz!

A jakie powinny być zimowe buty? Przede wszystkim ciepłe! Jeśli są przy tym tanie i stylowe, tym lepiej!

Zobacz najmodniejsze i najcieplejsze buty do 150 zł.

Długość ma znaczenie

Długie kozaki i muszkieterki na płaskiej podeszwie to absolutny must have tego sezonu. Nie tylko grzeją, są wygodne i praktyczne, ale też nadają stylizacji niepowtarzalnego charakteru. Są idealne na co dzień, jak i na bardziej eleganckie wyjścia. A im dłuższe, tym lepsze!

Z czym je nosić? Kozaki tworzą dobry zestaw ze spódnicami, sukienkami i przylegającymi do ciała spodniami. Zobacz naszą propozycję.

KolażKolaż fot. materiały partnera

Kliknij w zdjęcie produktu, aby zobaczyć cenę:

Na śniegi – śniegowce

Śniegowce, mukluki czy emu to zdecydowanie najbardziej zimowe buty na świecie. I najczęściej o tej porze roku wybierane. Choć wiemy, że panom obuwie tego typu nie przypadło do gustu, nie sposób z nego zrezygnować. Te buty są ciepłe i niesamowicie wygodne, a do tego producenci coraz częściej decydują się na dostosowanie ich wyglądu do potrzeb wymagających klientek. Zobacz nasze ulubione mukluki tej zimy.

KolażKolaż fot. materiały partnera

Trapery w modnym stylu

To kolejna wygodna propozycja dla zwolenniczek ciepłych butów. W zimowych traperkach bez problemu przetrwasz zimę i pokonasz niejedną zaspę! Co więcej, trapery nie muszą być nudne. Zobacz jak dobrze prezentują się nasze propozcyje.

KolażKolaż fot. materiały partnera

Na które się zdecydujesz? Jeśli masz jeszcze wątpliwości, zobacz jeszcze więcej zimowych butów w świetnych cenach, do 150 zł!