Powstał fanowski film o historii Lorda Voldemorta. Mamy najnowszy zwiastun

Lord Voldemort, jeden z ciekawszych szwarccharakerów ostatniej dekady wreszcie doczekał się własnego filmu. Produkcja jednak nie wyszła z pod ręki wytwórni Warner Bros. która wyprodukowała serię o Harrym Potterze. Choć produkcja wygląda bardzo profesjonalnie, to film zrobili za własne pieniądze fani.

Miłośnicy słynnej serii o Harrym Potterze nie mogą narzekać na niedosyt produkcji filmowych. Choć słynna seria została już jaki czas temu zekranizowana, Warner Bros. wciąż raczy nas kolejnymi produkcjami z uniwersum Harrego Pottera. Na ekrany wkrótce wchodzi kolejna część "Fantastycznych zwierząt", która dzieje się kilkadziesiąt lat przed narodzinami słynnego czarodzieja. Fanów jednak mocno fascynowała nieco inna historia, mianowicie losy Lorda Voldemorta. Pasja była na tyle silna, że zorganizowali zbiórkę pieniędzy na jednej z platform crwodfundingowych. Efektem jest ekranizacja nieoficjalnej historii, film "Voldemort: Origins of the Heir" trafi na YouTube'a już 13 stycznia 2018 roku.

Do tego czasu możemy zobaczyć dwa zwiastuny produkcji. Pierwszy z czerwca tego roku. 

 

Drugi, który właśnie wyszedł. Biorąc pod uwagę, że jest to nieoficjalna produkcja, musimy przyznać, że wygląda bardzo profesjonalnie. Mamy nadzieję, że film będzie równie udany, co jego zapowiedzi.