Nowy zabieg podkreślenia rzęs. Efekt utrzymuje się aż 5 lat!

Poranek zwykle nie jest najprzyjemniejszą częścią dnia, a makijaż, który jak na złość nie chce wyjść, może go jeszcze dodatkowo skomplikować. Powstała na szczęście metoda, dzięki której możesz pospać dłużej, bo makijaż oczu nie będzie już konieczny!

Konieczność codziennego narysowania na oku kreski Cię nuży, ale makijaż permanentny to jednak zbyt radykalny krok? Właśnie dla "niezdecydowanych" powstał Lash Enhancement Tattoo, makijaż półpermanentny, który podkreśla oprawę oczu, dzięki czemu oczy są wyrazistsze i jeszcze piękniejsze.

Efekt przypomina metodę tightlining, czyli subtelne zaczernienie przestrzeni między rzęsami, dzięki czemu są optycznie zagęszczone, a jednocześnie wyglądasz, jakbyś ich w ogóle nie malowała. Ale tightlining musisz powtarzać codziennie rano, a Lash Enhancement Tattoo wystarczy nawet na 5 lat!

 

Zagęszczenie górnych rzęs będzie Cię kosztowało minimum 600 zł, co wydaje się nie najgorszą ceną za kilka lat spokoju i pięknie podkreślonych oczu, które będą wyglądały równie dobrze na co dzień, jak i na basenie lub w innej "niemakijażowej" sytuacji.