Jedna z nich to sobowtór księżnej Kate. Nawet dzieci nie potrafią ich rozróżnić

Heidi Agan nie tylko wygląda jak Kate Middletomn. Udawanie księżnej to jej zawód.

Heidi Agan pracowała jako kelnerka z trudem utrzymując dwójkę dzieci, które samotnie wychowywała. Co raz więcej klientów zwracało jej uwagę na to, że bardzo przypomina Kate Middleton. Dziewczyna wysłała kilka zdjęć do agencji zajmującej się aktorami. Po dwóch miesiącach mogła już rzucić pracę w restauracji. Bycie sobowtórem Kate, stało się jej pełno etatowym zajęciem.

Na zdjęciu poniżej, prawdziwa księżna Kate:

Na zdjęciu poniżej Heidi Agan, sobowtórka:

Heidi Agan jest ciągle mylona z Kate na ulicy. Kiedy pojechała na wycieczkę do Pragi, do hotelu eskortowała ją policja. Czasami kiedy jej córeczka widzi Kate Middleton w gazecie wskazuje paluszkiem na zdjęcie i mówi: Mama.

Teraz Heidi zarabia na pojawianiu się na imprezach firmowych, czasem pozuje do sesji, pojawiła się też w telewizji. Na zdjęciu poniżej, Heidi, razem z sobowtórem Wiliama.

Kobieta jest tym samym wieku co Kate, więc będą się podobnie starzeć. Planuje przez następne 10 lat pracować jako sobowtóra księżnej. Heidi twierdzi, że ta praca jest znacznie trudniejsza niż się wydaje, ponieważ oprócz wyglądu, musi powtarzać mowę i zachowanie, łącznie ze wszystkimi manierami królewskiej rodziny.