Chłopcy o tych imionach nie szczędzą grosza na ukochaną

Jesteście razem już od jakiegoś czasu, niby wszystko jest ok, ale on niezbyt chętnie wyciąga Cię na miasto? Nie pamiętasz kiedy ostatnio kupił Ci kwiatka? Kiedy przychodzi do zapłacenia posiłku niezbyt chętnie wyciąga portfel? Jest spora szansa, że związałaś się ze dusigroszem.

Zdjęcie ilustracyjneZdjęcie ilustracyjne fot. Pixabay

Dla tych wszystkich, którzy nie chcą by spotkało ich to samo przygotowaliśmy listę imion chłopców, którzy są najbardziej szczodrzy. Jeżeli kochają to potrafią obsypać swoją ukochaną złotem. 

Jakub

To prawdziwy krasnal na końcu tęczy, który czeka na Ciebie z garnuszkiem złota. Chętnie obsypie Cię czymkolwiek zapragniesz. Niestety jest dosyć zazdrosnym typem, więc musisz się pilnować, bo jego wybuchy są częste. 

Stanisław

To skomplikowany osobnik i jego zmienne nastoje nie raz wyprowadzą Cię z równowagi. Potrafi jednak to wszystko wynagrodzić wieloma podarkami, zastanów się jednak czy tak naprawdę warto. 

Tomasz

Jest szczodry, ale z rozsądkiem. Choć kocha mocno i niezaprzeczalnie, to nie szasta pieniędzmi na prawo i lewo, jeśli jednak wie, że jest coś, co bardzo chcesz i sprawi Ci radość, to dosłownie stanie na rękach, aby Ci to sprawić.

Kornel

Jeśli chodzi o miłość to nie zna żadnych granic. Uwielbia kupować dla innych i najchętniej zasypałby swoją ukochaną podarkami od stóp do głów. To jedna z jego największych przyjemności. Jeśli więc znajdziesz swojego Kornela dbaj o niego, bo to prawdziwy skarb. 

Marcin

Marcin uwielbia oszczędzać. Jednak jednocześnie kocha długo i mocno. Dlatego swoje zachomikowane pieniądze chętnie wydaje na swoją dziewczynę, do tego stopnia, że czasem nawet po zakończeniu związku trafi Ci się jakiś upominek.