Ranking największych zołz według znaków zodiaku

Jesteś samosiewną królową focha, uprzejmość to dla Ciebie obce słowo, a po Twoich ripostach nawet najbardziej wygadana osoba nie ma ochoty się już odezwać? Nie żebyś się chciała z tego tłumaczyć, ale być może masz dobrą wymówkę, bo niektóre kobiety taką osobowość mają po prostu zapisaną w gwiazdach.

Przygotowaliśmy dla was ranking największych zołz według znaku zodiaku. Punkty ułożone są od największej jędzy do najmniejszej. 

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

HoroskopHoroskop Zdjęcie ilustracyjne. PIRO4D/Pixabay

1. Rak 

Nie znają litości. Znalazły się na pierwszym miejscu bo ich podatność na zmiany nastrojów jest wręcz legendarna,są kapryśne i nieprzewidywalne, a ich wybuchy zawsze mają wielkość tych atomowych.

2. Wodnik

Wodniki są niezależne i samowystarczalne. Jednak jeżeli ktoś im w tę niezależność wkroczy... to nie ma mocnych. Doświadczy legendarnego gniewu Wodnika, którego nie życzymy nawet największym wrogom. 

3. Lew

Lwy sę zdecydowane i władcze, potrafią działać na wielką skalę. Wielką skalę potrafią mieć też ich fochy, kiedy coś nie idzie po ich mysli. Chcesz się sprzeciwić Lwom? Nie polecamy.

4. Strzelec

Strzelce kochają wolność i nie znoszą rutyny. Wydają się być ciągle w ruchu i zmiany są ich żywiołem. Jednak muszą to być takie zmiany, które one same wybrały, w innym przypadku wychodzi z nich prawdziwy diabeł. 

5. Koziorożec

Koziorożce są praktyczne, obdarzone zdrowym rozsądkiem, wytrwałe i konsekwentne. Nikt Cię tak nie skarci jak prawdziwy Koziorożec, w piętach będziesz czuć jeszcze w kolejnym miesiącu.

6. Ryby

Ryby są obdarzone ogromną twórczą wyobraźnią, którą mogą wykorzystać we wszelkich dziedzinach, a szczególnie w zołzowaniu. Ich odzywki nie mają sobie równych, proponujemy nie startować z nimi w potyczkach słownych.

7. Baran

Barany działają bez wahania i nie obawiają się kompromitacji, dlatego nie polecamy wchodzić z nimi w konfrontację, bo potrafią przebiec po nas jak taran. 

8. Panna

Są grzeczne i uporządkowane, nikt nie podejrzewałby je o zołzowanie, my też nie, ale znamy wstydliwy sekret Panny - uwielbia krytykować. Kiedy zaczyna, to już nie potrafi skończyć komentować, wręcz kąpie się w negatywnych opiniach o innych. 

9. Byk

Byki są zdecydowane i uparte, rzadko zmieniają zdanie, z tego powodu często uważane są za największe zołzy. Tymczasem kiedy zajrzymy głębiej, są łagodne jak owieczki i mięciutkie jak pluszaki. 

10. Skorpion

Skorpiony są namiętne i uwodzicielskie, czasem nawet nieco mroczne. Dlatego z pozoru bardzo pasują do opisu typowej zołzy. Jednak nic z tego, potrafią wybaczać i ustępować jak nikt inny. 

11. Bliźnięta

Podkreślanie niezależności i nieangażowania często jest odbierane jako chłód emocjonalny i zołzowatość. Jednak to tylko pozory, Bliźnięta  są ciepłe i z przyjemnością każdemu uchylą nieba. 

12. Waga

Jest zrównoważona, sprawiedliwa i bezstronna, daleko jej do jakiejkolwiek zołzy. Chociaż czasem trochę temperamentu by jej się przydało.