Ranking największych zołz według znaków zodiaku

Jesteś samosiewną królową focha, uprzejmość to dla Ciebie obce słowo, a po Twoich ripostach nawet najbardziej wygadana osoba nie ma ochoty się już odezwać? Nie żebyś się chciała z tego tłumaczyć, ale być może masz dobrą wymówkę, bo niektóre kobiety taką osobowość mają po prostu zapisaną w gwiazdach.

Przygotowaliśmy dla was ranking największych zołz według znaku zodiaku. Punkty ułożone są od największej jędzy do najmniejszej. 

HoroskopHoroskop Zdjęcie ilustracyjne. PIRO4D/Pixabay

1. Rak 

Nie znają litości. Znalazły się na pierwszym miejscu bo ich podatność na zmiany nastrojów jest wręcz legendarna,są kapryśne i nieprzewidywalne, a ich wybuchy zawsze mają wielkość tych atomowych.

2. Wodnik

Wodniki są niezależne i samowystarczalne. Jednak jeżeli ktoś im w tę niezależność wkroczy... to nie ma mocnych. Doświadczy legendarnego gniewu Wodnika, którego nie życzymy nawet największym wrogom. 

3. Lew

Lwy sę zdecydowane i władcze, potrafią działać na wielką skalę. Wielką skalę potrafią mieć też ich fochy, kiedy coś nie idzie po ich mysli. Chcesz się sprzeciwić Lwom? Nie polecamy.

4. Strzelec

Strzelce kochają wolność i nie znoszą rutyny. Wydają się być ciągle w ruchu i zmiany są ich żywiołem. Jednak muszą to być takie zmiany, które one same wybrały, w innym przypadku wychodzi z nich prawdziwy diabeł. 

5. Koziorożec

Koziorożce są praktyczne, obdarzone zdrowym rozsądkiem, wytrwałe i konsekwentne. Nikt Cię tak nie skarci jak prawdziwy Koziorożec, w piętach będziesz czuć jeszcze w kolejnym miesiącu.

6. Ryby

Ryby są obdarzone ogromną twórczą wyobraźnią, którą mogą wykorzystać we wszelkich dziedzinach, a szczególnie w zołzowaniu. Ich odzywki nie mają sobie równych, proponujemy nie startować z nimi w potyczkach słownych.

7. Baran

Barany działają bez wahania i nie obawiają się kompromitacji, dlatego nie polecamy wchodzić z nimi w konfrontację, bo potrafią przebiec po nas jak taran. 

8. Panna

Są grzeczne i uporządkowane, nikt nie podejrzewałby je o zołzowanie, my też nie, ale znamy wstydliwy sekret Panny - uwielbia krytykować. Kiedy zaczyna, to już nie potrafi skończyć komentować, wręcz kąpie się w negatywnych opiniach o innych. 

9. Byk

Byki są zdecydowane i uparte, rzadko zmieniają zdanie, z tego powodu często uważane są za największe zołzy. Tymczasem kiedy zajrzymy głębiej, są łagodne jak owieczki i mięciutkie jak pluszaki. 

10. Skorpion

Skorpiony są namiętne i uwodzicielskie, czasem nawet nieco mroczne. Dlatego z pozoru bardzo pasują do opisu typowej zołzy. Jednak nic z tego, potrafią wybaczać i ustępować jak nikt inny. 

11. Bliźnięta

Podkreślanie niezależności i nieangażowania często jest odbierane jako chłód emocjonalny i zołzowatość. Jednak to tylko pozory, Bliźnięta  są ciepłe i z przyjemnością każdemu uchylą nieba. 

12. Waga

Jest zrównoważona, sprawiedliwa i bezstronna, daleko jej do jakiejkolwiek zołzy. Chociaż czasem trochę temperamentu by jej się przydało.