Nie zgadniesz, jakie jest nowe zastosowanie marihuany! Może rozwiązać jeden z dokuczliwszych problemów kobiet

Produkty, które zawierają marihuanę zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem mediów i wzbudzają masę kontrowersji. Ale ten wynalazek naprawdę przebija wszystko!

MenstruacjaMenstruacja fot. flikr.com, Helga Weber

Bóle w czasie okresu to comiesięczny problem wielu kobiet. Oczywiście można powiedzieć, że po to wynaleziono leki przeciwbólowe. Ale jeśli zdarzyło Ci się je łykać przez kilka dni z rzędu, to wiesz, że już po krótkim czasie dają o sobie znać skutki uboczne. Wielokrotnie zdarzyło mi się odstawić środki przeciwbólowe z powodu mocnego podrażnienia żołądka. 

Są oczywiście także domowe i nieinwazyjne sposoby na walkę z bólami menstruacyjnymi, ale powiedzmy sobie szczerze - na kogo działają, na tego działają. A reszta musi cierpieć. Dlatego firma Foria stworzyła - uwaga - tampony z marihuaną!

Brzmi absolutnie kosmicznie, ale ponoć naprawdę działa! W zaledwie 8 minut (lub 20, zależnie od źródła) tampon Forii niweluje ból i działa znacznie dłużej niż środki przeciwbólowe. W dodatku nie ma żadnych środków ubocznych, ponieważ produkt został zaprojektowany tak, by środek przenikał bezpośrednio do mięśni i powodował rozkurczenie mięśni pochwy i złagodzenie bólu macicy, szyjki macicy i jajników. 

Może to być rozczarowujące dla niektórych, ale tampon nie powoduje doznań, których dostarcza palenie marihuany. Dla pocieszenia dodam, że produkt jest wykonany tylko z naturalnych składników: masła kokosowego i dwóch substancji czynnych kannabinoidów, które znajdują się w marihuanie – THC oraz CBD. 

Jak na razie cena jest dosyć zaporowa: pudełko z 4 tamponami kosztuje 44$, czyli około 155 złotych. No i produkt jest dostępny na razie tylko w Kolorado i Kalifornii, ale wszystko przed nami.