Planujesz zmiany w nowym roku? Zainspiruj się listą 10 najmodniejszych fryzur 2018 roku!

Nowy Rok, nowe postanowienia. Zapiszemy się na siłownię, przeczytamy przynajmniej jedną książkę, może pójdziemy na kurs gotowania. A co powiesz na zmianę fryzury?

W 2018 roku będzie sporo ciekawych stylizacji, którymi możesz się zainspirować. Przygotowałyśmy dla Ciebie listę 10 fryzur, które zachwycą nas w nadchodzącym roku. Jest z czego wybierać!

1. Wraz z końcem 2017 roku żegnamy pastelowy róż i witamy wyblakły róż połączony z klasycznym bobem.

 

2. W 2018 roku do łask powróci kilka dodatków do włosów, których dawno nie widziałyśmy. Najmodniejsze będą klasyczne czarne wstążki, najlepiej aksamitne!

 

3. A to mój faworyt. Piękno i prostota: skręcony węzeł, którego końce nie zostały spięte, tylko swobodnie wypływają z wiązania. Bardzo romantyczna fryzura.

 

4. Jako się rzekło, w modzie będą czarne wstążki. Ale inne dodatki też nie będą mogły narzekać. Na drugim miejscu są spinki, najlepiej elegancko zdobione. 

 

5. Kolekcja Miu Miu na wiosnę 2018 sugeruje, że spinkom będą deptać po piętach opaski. 

 

6. Myślałyście, że kolorowe warkoczyki już się nie pojawią? Ta-daaam!

 

 7. Balejażowi dziękujemy. Teraz nadchodzi głęboki czekoladowy brąz.

 

 8. A to kolor dla blondynek (polecamy profil Allany Davison). Wraz z końcem 2017 roku odchodzimy od zimnej platyny i wybieramy raczej karmelowe odcienie.

 

9. Kok baleriny? Czemu nie, gdybym miała takie włosy jak ta modelka, to na pewno bym spróbowała! I większy tym lepszy!

 

 10. Pagenta, czyli doskonałe połączenie czerwono-niebieskiego fioletu z purpurą. Jest masa możliwości i odcieni, ta koloryzacja pasuje do każdej karnacji. Na zdjęciu poniżej pokazano dosyć spokojną wersję.