Zdjęcia Meghan Markle, o których rodzina królewska wolałaby zapomnieć

Sceny łóżkowe są zawsze najtrudniejszą częścią filmu lub serialu dla aktorów. Kręcenie jest krępujące, a potem cały świat może się dokładnie przyjrzeć. Jest jeszcze gorzej, jeśli zaręczysz się z księciem...

Meghan Markle nie należy do gwiazd, którym Instagram stale blokuje profil ze względu na nieprzyzwoite zdjęcia. Ale takie, których raczej nikt nie chce pokazywać rodzinie swojego narzeczonego - się znajdą!   

 

Tutaj Meghan dzieli się fanami swoją miłością do pizzy, naszywka na pośladku głosi: "Dotnij mojego tyłka i kup mi pizzę". Nie ma sprawy, my też kochamy pizzę!

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, Murder Sings The BluesCSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, Murder Sings The Blues TNI PRESS

Meghan w jednym z odcinków "CSI: Kryminalnych zagadek Nowego Jorku" wcieliła się w Veronikę Perez, gospodynię pewnego biznesmena, która swoje obowiązki wykonywała w seksownej bieliźnie i pończochach. Kiedy jej pracodawca został zamordowany, Veronica była główna podejrzaną. 

Kadr z serialu 'W garniturach'Kadr z serialu 'W garniturach' Fot. Wikipedia

W serialu "W garniturach" gorących scen z Meghan jest znacznie więcej. Aktorka gra w nim Rachel Zane, koleżankę z pracy i ukochaną głównego bohatera, Mike'a Rossa. Ich firma chlubi się tym, że zatrudnia tylko prawników po Harvardzie. 

Kadr z serialu 'W garniturach'Kadr z serialu 'W garniturach' Fot. USA Network

Tutaj bohaterowie zrobili sobie przerwę w pracy i dali się ponieść namiętności w...magazynie? Co ciekawe, książę Harry poznał Meghan właśnie kiedy była w trakcie zdjęć do serialu.