To, jak spędzałeś Sylwestra, wiele mówi o tym, jaki będzie dla Ciebie 2018 rok

Sylwester to wieczór, który każda z nas chce spędzić w wyjątkowy sposób. Sprawdź, co Twoje świętowanie mówi o tym, jaki będzie dla Ciebie 2018 rok!

JAN KOWALSKI

Na pewno setki razy słyszałaś, że jaki Nowy Rok taki będzie cały rok. Na pewno jest w tym przynajmniej ziarno prawdy, ponieważ planując Sylwestra staramy się, by był idealny, a więc wybieramy, co jest dla nas najważniejsze - ukochany, przyjaciele, czy dobra zabawa. Jeśli...

1. ...spędziłaś ten wieczór tylko z chłopakiem, to znaczy, że naprawdę Wam na sobie zależy i najlepiej bawicie się we dwoje. Taki też będzie Twój 2018 rok - pełen miłości! Nie zapominaj jednak o swoich zainteresowaniach i przyjaźni, one także są bardzo ważne.

2. ...byłaś otoczona przyjaciółkami, to one i Ty sama będziesz u siebie na pierwszym miejscu. 2018 rok to czas samorealizacji, nowej i atrakcyjnej pracy. Nie odpuszczaj, a osiągniesz swoje cele.

3. ...bawiłaś się na dużej imprezie, to 2018 rok będzie podobny - wesoły i niezobowiązujący. Niewiele rzeczy w Twoim życiu się zmieni, ale to nie oznacza nudy. Pamiętaj, żeby w pogoni za zabawą nie zgubić przyjaciółek!

Tyle ogólników, teraz szczegóły:

Polska, Książ, podwiązki-obowiązkowy element stroju studniówkowego.Polska, Książ, podwiązki-obowiązkowy element stroju studniówkowego. FOT. TOMEK GOLA / Agencja Wyborcza.pl

Jeśli miałaś na sobie nowy komplet bielizny, to 2018 rok będzie bardzo romantyczny. Czerwone majtki to +10 do namiętności!

MonetaMoneta Fot. Wojciech Olkusnik | Agencja Wyborcza.pl

Płaciłaś gotówką? Jeśli miałaś w ręku monety, to w tym roku nie będziesz musiała martwić się finansami. Ale za to pusta lodówka nie wróży w tej kwestii niczego dobrego!

Ból głowy (zdjęcie ilustracyjne)Ból głowy (zdjęcie ilustracyjne) Fot. Pixabay

Boląca głowa zwiastuje problemy zdrowotne. Nie lekceważ pierwszych symptomów choroby!

Ale za to ból zęba zwiastuje powodzenie w życiu zawodowym. Coś za coś!

Im więcej procentów i kalorii miało to, co jadłaś i piłaś w Sylwestra, tym lepiej! Nowy Rok będzie dzięki temu równie przyjemny.