9 haseł, których nigdy, przenigdy nie powinieneś wpisywać w Google

Kto pyta nie błądzi? W tym przypadku przysłowie nie ma zastosowania

Nauczanie zdalne. Zdjęcie ilustracyjneNauczanie zdalne. Zdjęcie ilustracyjne Fot. AGNIESZKA SADOWSKA / Agencja Wyborcza.pl

Zdarzyło Ci się wpisać w wyszukiwarkę zupełnie niewinne hasło, a wyniki spowodowały opad szczęki do piwnicy i przekonanie, że nic nie wiesz o życiu, a ludzie to świnie? No właśnie. Dlatego dla swojego własnego dobra nigdy nie googluj poniższych haseł - zrobiłyśmy to za Ciebie i żałujemy.

1. Prince Albert

Książę Wielkiej Brytanii i Irlandii, małżonek królowej Wiktorii był ponoć bardzo surowym człowiekiem. Jeśli to prawda, to biedny książę przewraca się w grobie, ponieważ jego imieniem nazwano coś, co z surowymi obyczajami nie ma nic wspólnego. Na hasło "prince Albert" grafika Google uraczy Cię zdjęciami lub ilustracjami poprzekłuwanych penisów. To naprawdę nie jest coś, co masz ochotę obejrzeć w paskudny zimowy wieczór. Ani żaden inny. 

2. Dirty sanchéz 

Nie. Po prostu nie.

3. Blue Waffle

Nie, to nie jest pomysł na ciekawą przekąskę dla dzieci lub na piżama party. Chodzi o chorobę przenoszoną drogą płciową, która sprawia, że wagina robi się niebieska i wygląda bardzo bardzo źle. Nie ma za co.

4. Lemon party

Zamiast przyjęcia z ciekawym motywem przewodnim zobaczysz starszego, nagiego mężczyznę. Nie jest to najgorsze, co możesz zobaczyć na tej liście i ogólnie w internecie, ale wciąż nie jest to najprzyjemniejszy widok. 

5. Goatse

Kozy to urocze zwierzęta, dlatego nie mam pojęcia, dlaczego komuś przyszło do głowy, żeby powiązać je z facetem, który rozciąga swój odbyt na szerokość dłoni. 

6. Tub Girl 

Znowu: po prostu nie wpisuj. Co się zobaczy, tego się już nie odzobaczy.

7. Krokodil

Podobno Polacy cały czas pytają wujka Google, czy w naszej ojczyźnie występują krokodyle. Łatwo można się rąbnąć i wpisać "krokodil", a wtedy Twoim oczom ukażą się bardzo niemiłe dla oka skutki zażywania narkotyku, który jest dosyć popularny za naszą wschodnią granicą - na ciele zażywającego pojawiają się rany, tak jakby został on pogryziony przez krokodyla. 

8. Peanut dog

Pies, który wygląda jak mały demon. Można się przestraszyć. I trudno zapomnieć.

9. Mr. Hands

Mężczyzna tratowany przez konia. Dziękuję, wysiadam.