Dostałaś od chłopaka jeden z tych prezentów? To znaczy, że przestał Cie kochać

Emocje opadły i możesz już trzeźwym okiem spojrzeć na prezent, który ukochany kupił Ci pod choinkę. Z tego co wybrał możesz wiele wyczytać.

Na wstępie zaznaczę, że jeśli miałaś konkretne życzenie co do prezentu i ono zostało spełnione, to nie mamy o czym mówić. Chciałaś, dostałaś - i fajnie. Ale jeśli prezent był niespodzianką i znajduje się na poniższej liście, to nie świadczy najlepiej o Twoim chłopaku.

1. Seksowna bielizna

Seksowna bieliznaSeksowna bielizna fot. Maksim Shmeljov / shutterstock.com

Prawdopodobnie jest bardzo ładna i po rozpakowaniu prezentu się ucieszyłaś. Ale jeśli znacie się od niedawna, to znaczy, że chodzi mu tylko o jedno. Jeśli Tobie też, to świetnie - bawcie się dobrze. Ale jeśli zależy Ci na prawdziwym związku, to z nim może być trudno.

2. Pluszowy miś

Pluszowe misiePluszowe misie Cactus26 [Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported]

Uroczy, ale jeśli nie wygrał go dla Ciebie w konkursie strzeleckim, z którego dochód pójdzie na cele charytatywne - to chyba jesteś ciut za stara na pluszaki. Pan słodziak się nie postarał i w dodatku jest mocno dziecinny.

3. Przybory kuchenne 

Jeśli nie jesteś kucharzem-amatorem, to znak, że facet zatrzymał się w XIX wieku i widzi Cię przede wszystkim w kuchni. 

4. Coś, co będzie stało i się kurzyło

W stylu tego wnętrza: Wazon, kamionka, wys. 26 cm, 99 zł, agamartin.comW stylu tego wnętrza: Wazon, kamionka, wys. 26 cm, 99 zł, agamartin.com Fot. producent

Ramka, figurka, wazonik - innymi słowy durnostójka. Ktoś tu poważnie cierpi na brak inwencji twórczej, jest nudny albo po prostu się nie stara. Nie wiem, która z tych opcji jest najgorsza...

5. Coś taniego (jak na jego możliwości)

Nie chodzi o to, żeby facet się zadłużał lub musiał sprzedać nerkę przed kupieniem Ci prezentu. Ale badania dowodzą, że mężczyźni podświadomie traktują pieniądze wydane na ukochaną kobietę jak inwestycję. A nie opłaca się starać dla kogoś, o którym nie myśli się poważnie. Dlatego jeśli Twój facet wydał na prezent dla Ciebie mało pieniędzy jak na swoje możliwości finansowe - to nie widzi Cię jako swoją partnerkę na dłużej. Nawet jeśli jeszcze sam nie do końca zdaje sobie z tego sprawę.