Tych 5 znaków zodiaku ma najmniejsze szanse na wyjście za mąż

Marzysz o ślubie, a Twój ukochany wcale się nie kwapi do oświadczyn? Być może odpowiedź kryje się w... astrologii. Oto 5 znaków zodiaku, które mają najmniejsze szanse na wyjście za mąż.

1. Strzelec

Strzelec ZodiakStrzelec Zodiak JO

Strzelec to przede wszystkim silny charakter, zawdzięcza go żywiołowi ognia, który mu patronuje. Osoby spod znaku Strzelca są nieprzeciętnie silne, odważne i lubią ryzyko.

Ten dominujący charakter niestety nie pomaga im w związku. Strzelec musi mieć miejsce na swoją przestrzeń. Jest bardzo niecierpliwy i nie lubi kiedy ktoś nie respektuje jego codziennych rytuałów. Drogi strzelcu, jeżeli pragniesz stabilizacji musisz zacząć chodzić na ustępstwa i zacząć słuchać drugiej strony, to sporo pracy, ale naprawdę warto.

2.Bliźnięta

Bliźnięta ZodiakBliźnięta Zodiak JO

Bliźniętom patronuje żywioł powietrza, dlatego ciągle są w ruchu i trudno im dotrzymać kroku. Osoby spod znaku Bliźniąt często są niespokojne, wiecznie poszukujące swojego miejsca na ziemi, pragnące nieustannych zmian, obawiające się zbytniej stabilizacji i przywiązania.

To nie jedyne cechy utrudniające im stałe związki. Do tego bywają wybuchowe, niesprawiedliwe, a czasem nawet agresywne. Mają swego rodzaju rozdwojenie osobowości: z jednej strony przy znajomych spokojne, towarzyskie, a z drugiej przy ukochanym  wybuchowe i trudne w relacjach. Bliźnięta, aby wyjść za mąż muszą powściągnąć swoją wybuchową stronę. 

3. Baran

Baran ZodiakBaran Zodiak JO

Baran to niezwykle stanowczy znak zodiaku, któremu patronuje siła ognia. Osoby spod tego znaku są pewne siebie, odważne, przebojowe. Charakteryzuje go nieustępliwość, idealizm. Tacy są też w miłości, dlatego jeżeli zafiksują się na idei idealnego związku i wiecznej miłości bardzo ciężko związać im się na dłużej. Barany powinny zdać sobie sprawę, że nie ma związków ani osób idealnych, i zamiast uparcie za nimi gonić powinny przystanąć i rozejrzeć się dokoła być może ta właściwa osoba była cały czas obok nas. 

4. Byk

Byk ZodiakByk Zodiak JO

Bykowi patronuje żywioł ziemi. Osoby spod tego znaku są dosyć przyziemne, nie pozwalają się porwać emocjom, wolą dobrze przemyślane, zaplanowane i przygotowane sytuacje niż te spontaniczne. Uwielbiają też długie relacje i stabilne związki. W takim razie skąd u nich problem z zamążpójściem? Wynika to z niechęci Byka do zmian. Kiedy w ich związku nadejdzie do rozstania potrafią latami rozpaczać i nie potrafią zrobić miejsca dla kolejnej osoby. Dlatego jeżeli Byki chcą przezwyciężyć tę passę, wystarczy, że otworzą się na drugą osobę. 

5. Lew

Lew ZodiakLew Zodiak JO

Lew jest zodiakiem, któremu patronuje żywioł ognia, co sprawia, że jest niezwykle dominującą i stanowczą osobowością.

W towarzystwie z  łatwością wchodzą w relacje międzyludzkie, chętnie dzielą się zabawnymi anegdotami nieco ignorując to, co inni mają do powiedzenia.

Dlaczego ciężko im związać się na stałe? Ponieważ miewają niezwykle egoistyczne podejście do wielu spraw, stawiając siebie ponad otoczeniem. Dbają o swoją wygodę, są przeświadczone o swojej wyjątkowej wartości, dlatego czasami ciężko jest sprostać ich oczekiwaniom. Lew potrafi zbudować trwały związek, jeżeli przezwycięży swój trudny charakter i dostrzeże jak wyjątkową osobą jest jej partner.