Nie uwierzysz jak ta śliczna dziewczyna wyglądała jeszcze 4 lata temu

Kiana AlexisKiana Alexis fot. instagram @mskianaalexis

Kiana Alexis to dziewczyna, której metamorfoza daje prawdziwego kopa. Jako dziewczynka była szykanowana za swój kolor skóry, bujne brwi i kręcone włosy. Nie wyglądała jak reszta dzieci w klasie, potwornie wstydziła się swojego wyglądu. Wraz z dojrzewaniem jej kompleksy rosły doszło do tego jeszcze podjadanie niezdrowych przekąsek oraz słodyczy.

W efekcie dziewczyna z wyprostowanymi włosami, wyskubanymi brwiami przyciężkawą sylwetką wyglądała i czuła się gorzej niż kiedykolwiek. Na domiar złego dodatkowe kilogramy usiłowała ukryć pod nienaturalnie ciemną opalenizną. W pewnym monecie nastąpił przełom, dziewczyna zdała sobie sprawę, że robi tak wiele by zadowolić otoczenie, że nie ma już kontaktu z prawdziwą sobą. 

 

Zgłosiła się do Focused Training Center, gdzie pod okiem specjalistów zmieniła dietę i zaczęła ćwiczyć. Wróciła też do naturalnej fryzury, odcienia skóry i brwi. Czuje się lepiej niż kiedykolwiek. To jednak nie koniec, jej naturalną i wyjątkową urodę doceniły prestiżowe agencje modelek z USA i w Wielkiej Brytanii. 

Dziewczyna jest szczęśliwa jak nigdy, jednocześnie chętnie dzieli się z innymi swoją przemianą. Dawno nie dostaliśmy takiego motywacyjnego kopa!