Która twarz wygląda na radośniejszą? Twój wybór zdradza, kim jesteś

Pewnie każdy z was zna teorię dominacji lewej lub prawej półkuli mózgu. U każdego to, której używamy częściej wpływa na sposób naszego myślenia i funkcjonowania. Jak poznać, która jest u nas dominująca? Może nam w tym pomóc ten prosty test.

Test opracował curiousmindmagazine.com, wystarczy, że wybierzecie tę twarz, która w waszej ocenie wygląda na radosną:

Która z twarzy wygląda na zadowolonąKtóra z twarzy wygląda na zadowoloną fot. Wish

Jeśli wybrałeś odpowiedź A:

Wybór tej twarzy oznacza, że korzystasz częściej z lewej półkuli. Twoje podejście do życia jest niezwykle praktyczne i poukładane. Częściej podążasz za głową niż za sercem. Cechujesz się racjonalnością, a logika i zdolności analityczne są Twoją mocną stroną. Widzisz problemy z zupełnie innej perspektywy niż reszta otoczenia i masz tendencję do długiego analizowania każdego zagadnienia, póki nie jesteś pewien, że naprawdę doszedłeś do właściwych wniosków.

Jeśli wybrałeś odpowiedź B:

Wybór tej twarzy oznacza, że korzystasz częściej z prawej półkuli. Jest ona  odpowiedzialna za kreatywność, myślenie abstrakcyjne, wyobraźnię, zdolności muzyczne, plastyczne i artystyczne oraz intuicję. Dlatego Masz ogromną wyobraźnię i bogaty świat wewnętrzny. Masz artystyczną duszę, i przejawia się to w sposobie jaki  działasz. Cały czas tworzysz nowe rzeczy, a decyzje często podejmujesz pod wpływem emocji.