Co miesiąc Twojego urodzenia mówi o Tobie?

Jaka jesteś?Jaka jesteś? fot. Pixabay

Styczeń

Ludzie urodzeni w styczniu są bardzo pracowici nie boją się wrażać własnych opinii. Są uparci i nie znoszą kiedy mówi im się co mają robić. Są świetnymi przywódcami z uwagi na swoją odporność oraz rządy sukcesu, niestety przeszkadza im to, że zdarza im się ignorować zdanie innych. Ludzie urodzeni w styczniu mają naturalną zdolność do uczenia innych, ludzie uwielbiają Cię słuchać i chętnie chłoną od Ciebie wiedzę.

Luty

Jeśli urodziłeś się w lutym, prawdopodobnie jesteś bardzo kreatywny i uwielbiasz angażować się w nowe projekty. Uwielbiasz intelektualne dyskusje i unikasz kontaktu z płytkimi ludźmi. Jesteś wolnym duchem i nie znosisz żyć według z góry ustalonych zasad. Uwielbiasz podróże i wyjeżdzasz gdzieś kiedy tylko nadarzy się ku temu okazja. Jesteś bardzo lojalny, szczery wobec przyjaciół i czuły w związku, uwielbiasz otaczać się ludźmi podobnymi do Ciebie. 

Marzec

Ludzie urodzeni w marcu są również bardzo kreatywni i mają ogromną wyobraźnię, ale mają tendencję do bycia nieco bardziej zamknięci w sobie i cisi. Cenią sobie samotność, tworzą wspaniałe wizje i projekty w zaciszu swojego pokoju. Są introwertykami i lubią kiedy otoczenie nie wie o nich za dużo. Zawsze dążą do przebywania w spokojnym i przytulnym otoczeniu, a stronią od zatłoczonych i głośnych miejsc. 

Kwiecień

Ludzie urodzeni w kwietniu uwielbiają skupiać na siebie uwagę innych i cieszą się każdym momentem, który mogą spędzić w blasku reflektorów. 
Kwietniowe dzieci szukają nowych przygód i nieustannie potrzebują adrenaliny. Najpierw myślą później robią, do tego lubią płynąć z prądem i patrzeć gdzie ich życie poniesie. Znani są z tego, że są głośni i bezpośredni, ale to wynika  tego, że nie mają problemów z wyrażaniem uczuć i opinii, nawet jeśli mogą one kogoś zranić.

Maj

Ludzie urodzeni w maju wydają się być bardzo zmienni, wczoraj chcieli czegoś zupełnie innego niż dzisiaj. Potrafią dogadać się z każdym i kochają rozmawiać z ludźmi z różnych środowisk. Mają bogate życie towarzyskie i nie lubią spędzać dużo czasu w samotności. Dzieci urodzone w maju kochają dyskutować, ale potrzebują niemal równej ilości zabawy i ekscytacji. Łatwo się nudzą i ciągle szukają nowych sposobów na zabicie czasu.

Czerwiec


Jeśli urodziłeś się w czerwcu, jesteś bardzo wrażliwy i przejmujesz się uczuciami innych ludzi. Jesteś nieśmiały i nie lubisz mówić o innych źle. to cecha, którą wiele osób w Tobie ceni.Masz ducha kreatywności i zawsze snujesz plany wychodzące daleko w przyszłość. Ciągle dumasz o tym, co możesz stworzyć i jak możesz wprowadzić swoje pomysły w świat. Chociaż nie zawsze wyrażasz swoje uczucia, to masz bardzo bogate życie wewnętrzne, musisz tylko znaleźć sposób jak pokazać je światu.

Lipiec


Ludzie urodzeni w lipcu mają wiele takich samych cech jak ci urodzeni w czerwcu, z tym, że są nieco bardziej spontaniczni i ekstrawertyczni. Żyją dla przygody i chcą się dobrze bawić. Zewnętrznie wydają się pewni siebie i pogodni, ale w środku kryją wiele mrocznych tajemnic i dobrze ukrywają swój ból przed innymi. Ludzie urodzeni w lipcu mają dużo energii, dlatego gromadzą wokół siebie ludzi zafascynowanych ich pozytywną energią. 

Sierpień

Ludzie urodzeni w sierpniu są urodzonymi przywódcami, bez problemu wyrażają swoje opinie, nawet jeżeli mogą okazać się dosyć kontrowersyjne. 
Bywają apodyktyczni i uparci, ale pod maską przywódcy kryje się wielkie serce. Mają tendencję do zbytnego rozpamiętywania spraw i  często zamykają się w  swoim sztywnym, metodycznym podejściu do życia. Ludzie urodzeni w sierpniu dobrze sobie radzą w karierze, która wymaga krytycznego myślenia i analizy, ponieważ widzą życie w logiczny i uporządkowany sposób. Nie wyrażają jednak dobrze swoich emocji, więc niektórym mogą wydawać się trudni i niedostępni.

Wrzesień


Ludzie urodzeni we wrześniu mają wysokie wymagania wobec otoczenia i łatwo można ich rozczarować. Są bardzo uparci, a jeśli ich zranisz będą bardzo długo chować urazę. Są perfekcjonistami, wymagają od siebie bardzo wiele, ale równie wysokie oczekiwania mają wobec otoczenia. Są też bardzo kreatywnymi i dobrymi ludźmi, chętnie pomagają znajomym w potrzebie.

Październik

Ludzie urodzeni w październiku cokolwiek by nie robili to zawsze istotny jest dla nich złoty środek i stabilność. Za wszelką cenę unikają konfrontacji. Są bardzo towarzyscy i kochają swoich przyjaciół ponad wszystko. Są uroczy i gadatliwi, oraz uwielbiają towarzystwo silnych jednostek. 

 Listopad

Ludzie urodzeni w listopadzie są bardzo skryci i często ukrywają swoje prawdziwe uczucia przed innymi. Nie znoszą, kiedy mówi im się co mają robić i lubią podążać za calami, które sami sobie wyznaczyli. Są dosyć odważni, często bez uprzedniego myślenia angażują się w potencjalnie niebezpieczne sytuacje. Nie pozwolą żeby cokolwiek ich zatrzymał przed osiągnięciem wyznaczonych celów i maja optymistyczne i pełne pasji podejście do życia. 

Grudzień

Dzieci urodzone w grudniu są żądne przygód i bardo hojne. Czasami mają tendencje do unoszenia się dumą. co prowokuje drobne sprzeczki ze znajomymi. Zawsze lubią być w ruchu, i nie znoszą ani na chwilę pozostawać w miejscu. Są zadziornymi, zabawnymi ludźmi, a ich swobodna postawa doskonale równoważy ich bardziej poważną i profesjonalną część charakteru.